Gebeliğe Hazırlık Beta hcg değerim 27 çıktı.Hamile miyim sizce ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah. Sat 30 Haziran bat 28-29 Temmuz. 23 Temmuz Pazar günü pembemsi bir akıntım geldi sonra kesildi. Ertesi gün adetime 4 gün kala beta baktırdım 21 çıktı. Bir yanim iki günde bir tekrarlamak istiyor bir yanim bir hafta geçmesini bekle diyor. Sizden güzel haberler duymak bana umut verecek. Güzel haberlerinizi paylaşın lütfen 🙏🏻
Canım Amin inşallah benim 2 gün önce 27di korkmuştum az diye bugün 86 olmuş seninde yükselir canım takma kafana daha benim yarın adet günüm çok erken öğrendik ondan düşük çıkıyor

Merhaba canımlar ben battan 5 gün önce beta da 43 battan 2 gün önce 130 gördüm sat 27haziran sizce doktora muayeneye ne zaman gitmeliyim?

Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah. Sat 30 Haziran bat 28-29 Temmuz. 23 Temmuz Pazar günü pembemsi bir akıntım geldi sonra kesildi. Ertesi gün adetime 4 gün kala beta baktırdım 21 çıktı. Bir yanim iki günde bir tekrarlamak istiyor bir yanim bir hafta geçmesini bekle diyor. Sizden güzel haberler duymak bana umut verecek. Güzel haberlerinizi paylaşın lütfen 🙏🏻
Merhaba değeriniz yükseldi mi ?

X