Beta hcg değerlerim normal mi?

uzumlukekim19

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
583
833
Merhaba hanımlar benim son adet tarihim 4 mart. Adetimin gecikmesinden sonra 5 nisanda idrar testi pozitif çıktı belirgin bir şekilde aynı gün beta hcg testim 852 cıktı. 8 nisanda muayeneye gittim beta hcg 1.845 çıktı. Bilenler yazabilir mi normal bir artış mı doktor normal değil 3bin olması gerekiyor dış gebelik olabilir dedi ☹️ Ama kese görünüyor. Keseyi gördüğünü söyledi

Merhaba hanımlar benim son adet tarihim 4 mart. Adetimin gecikmesinden sonra 5 nisanda idrar testi pozitif çıktı belirgin bir şekilde aynı gün beta hcg testim 852 cıktı. 8 nisanda muayeneye gittim beta hcg 1.845 çıktı. Bilenler yazabilir mi normal bir artış mı doktor normal değil 3bin olması gerekiyor dış gebelik olabilir dedi ☹️ Ama kese görünüyor. Keseyi gördüğünü söyledi
dış gebelikte kese görünmez artış biraz az ama endişelenme inşallah sıkıntı olmaz canım

Teşekkür ederim cevaplarınız için dün beni cok korkuttu bi dış gebelik dedi bi değil dedi 2 gün sonra acilden giriş yap tekrar bakılsın dedi ama gitmeyi düşünmüyorum oraya bidahaa şuan zaten çok yeni.

Aynen pazartesi günü başka doktora gideceğim inşallah herşey normaldir. 2düşük geçmişim ve kan pıhtılaşması var. Gebe kalınca hemen gel iğne başlatacaz demişlerdi şimdide emin olmadan veremem dedi. Onların yüzünden bi sıkıntı olacak diye çok korkuyorum.

Vajinal ultrason da bakıldı sonra başka doktora özele gittim orda da vajinal bakıldı. Şuan bi sıkıntı yok şükür herşey normal ilerliyor😊
İyi günler kan pıhtılaşması var demişiniz de merak ettim değerleriniz nasıldı ve kam binlik iğne kaç doz vuruyorsunuz

Teşekkür ederim cevaplarınız için dün beni cok korkuttu bi dış gebelik dedi bi değil dedi 2 gün sonra acilden giriş yap tekrar bakılsın dedi ama gitmeyi düşünmüyorum oraya bidahaa şuan zaten çok yeni.
Kesinlikle gitmeyin tüm sonuclarınızla yenı bır dr a gidin,bende daha yeni öğrendim hamileliğimi ve daha hiç hcg takibi bile yapmadan hamile olabılırsınde dıs gebelıkte olabılır dedı dr,böyle drlar olmaz olsun,empti yoksunu insanlar,hiç üzülmeyin bende kese varsa ve kalp atısı duyulursa dıs gebelık ıhtımalı yok diye bılıyorum,saglıkla alın kucagınıza

Arkadaşlar merhaba. Benimde son adet tarihim 11 nisan. 4 gün gecikmeyle idrar testi yaptım ve anında çok koyu çift çizgi gördüm. Bayramın 1.günü yaNi 2 gün önce kan değerim 1020 çıktı. 2 gün sonrada 2312 çıktı. Keseyi gördük. Daha çok küçük ama doğru yere yerleşmiş dedi doktorum. Bu değerler normal mi ? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilirler mi ? Dış gebelik boş gebelik gibi durumlardan bahsedilebilir mi hcg yükselirken ?

Arkadaşlar merhaba. Benimde son adet tarihim 11 nisan. 4 gün gecikmeyle idrar testi yaptım ve anında çok koyu çift çizgi gördüm. Bayramın 1.günü yaNi 2 gün önce kan değerim 1020 çıktı. 2 gün sonrada 2312 çıktı. Keseyi gördük. Daha çok küçük ama doğru yere yerleşmiş dedi doktorum. Bu değerler normal mi ? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilirler mi ? Dış gebelik boş gebelik gibi durumlardan bahsedilebilir mi hcg yükselirken ?
Keseyi gördüyse dış gebelik olmaz. Boş gebelik için kalp atışını beklemeniz gerek
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏🏼🙏🏼

Merhaba benim dun transferin 12.gunuydu idrar testi yaptim negatif cikti yarin kan testi yaptiricam ama umudum kirildi sonuc kotu olur die

KIZLAR HEPINIZE MRB 8 MAYISTA ADET GUNUMDU OLMADIM BUGUN TAM 10 GUN GECIKTI IDRAR TESTLERIM HEP NEGATIF BUGUN KAN VERDIM SONUCUM KOCAN 0 REFERANS ARALIGI 0 6 CIKTI YANI DEILIM DEMEK OLUYOR AKA ADETIMDE GELMEDI BU SEKILDE BASINA GELIP SONRADAN HAMILE OLDUGUNU OGRENEN VARMI COK ENDISELIYIM MORALOM.BOZULDU YARDIM EDIN

KIZLAR HEPINIZE MRB 8 MAYISTA ADET GUNUMDU OLMADIM BUGUN TAM 10 GUN GECIKTI IDRAR TESTLERIM HEP NEGATIF BUGUN KAN VERDIM SONUCUM KOCAN 0 REFERANS ARALIGI 0 6 CIKTI YANI DEILIM DEMEK OLUYOR AKA ADETIMDE GELMEDI BU SEKILDE BASINA GELIP SONRADAN HAMILE OLDUGUNU OGRENEN VARMI COK ENDISELIYIM MORALOM.BOZULDU YARDIM EDIN
10 gün uzun bir süre. Kanda çıkardı diye düşünüyorum. Kist vs olabilir. Bir an önce doktora gitmenizde fayda var

X