Beta hcg dusup yukselmesi

Mz12

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2021
19
2
40
Merhaba beni bilgilendirirseniz çok sevinirim ya ben ilk beta yaptırdığımda 32 Sonra 65 ,67,74 çıkmıştı doktorum oek saglikli gebelik olduğunu söyleyemem dedi sonra gel bakalım dediğinde betamin 39 düştüğünü gördük ogun regli de oldum 6 gun sürdü sonra 1 hafta sonu gel tekrar bakalim dedi bende gitmeden betama baktrdim 125 yazıyordu bunun ne anlama geldiğini soylermisiniz..ben sıfirlanmasini beklerken yuksek çıktığını gördüm acaba o 125 olan 1.25 olabilirmi

Kisaca gidip tekrar kan bermeniz muayene olmaniz lazım arkadaşım. Düşükse bile doktorun her şey yolunda demesi lazım.
Tamam cok teşekkür ederim yarın icin randevu aldım..inşallah hersey yolunda gider

Hanımlar merhaba. Şimdi 9 Temmuzda beta değerim 47.8 çıktı 12 Temmuzda 163.40 çıktı bugün yani 14 Temmuzda 242 çıktı sadece 1.5 kat artış olmuş. Hiç böyle durum yaşayan oldu mu düzelir mi normal gebelik midir? Sonuç beni üzdü çünkü lütfen yardımcı olur musunuz?

Hayir ayni hastanede yaptırmadım dusese geçtiğinde doktorumun olduğu hastanede yaptırdım bu sonuç ise kendi memleketimde acilde yaptırdım
Aynı hastaneleri kısas alırız biz çokta kafanıza takmayın hastaneler arası kitler ayrı sonuç verebiliyor . O yüzden aynı hastaneden verdiğiniz iki kan düşüş seviyesine bakın

Dış gebelık geçırıyorsunuz dış gebelıkte değerler inişli çıkışlıdır
Ve adet kanaması yaşayabilirsiniz
Bende yaşadıgım için kendimden biliyorum
Detaylı ultrason istesın doktorunuz orda kesenin tüpte oldugu gorunuyor
Geçmiş olsun

X