Beta HCG düzenli artmamış

Kizlar merhaba tüp bebek tedavisi oldum. 12. Gün 128 ile öğrendim 16. Gün 730 çıktı 20. Gün 1088 çıktı. Doktorum 2 gün sonra tekrar test dedi ilaclarada aynen devam dedi. Sağlıkla gebeliginiz devam ediyor mu? Gündüz iyiydim ama telaş yapıyorum su an. En çok korktuğum da dış gebelik.
Allah öncelikle en hayırlı olanı nasip etsin. Benim gebeliğim sağlıklı ilerlemesi. Dış gebelik değildi ama boş gebelik oldu, salı günü de ilaçlarla düşük yapmaya başladım. Umarım sizin gönlünüze göre olur.

Allah öncelikle en hayırlı olanı nasip etsin. Benim gebeliğim sağlıklı ilerlemesi. Dış gebelik değildi ama boş gebelik oldu, salı günü de ilaçlarla düşük yapmaya başladım. Umarım sizin gönlünüze göre olur.
Çok üzüldüm Allah en kısa zamanda bir bebek nasip eder inşallah. Bana tüp bebek doktorum dış gebelik dedi başka bı doktora gittim kornual gebelik dedi. Takip istemişlerdi. Değerim yine 2 ye katlamış yarın tekrar kan vericem doktorum kontrole çağırdı. Bakalım ne olacak.

Çok üzüldüm Allah en kısa zamanda bir bebek nasip eder inşallah. Bana tüp bebek doktorum dış gebelik dedi başka bı doktora gittim kornual gebelik dedi. Takip istemişlerdi. Değerim yine 2 ye katlamış yarın tekrar kan vericem doktorum kontrole çağırdı. Bakalım ne olacak.
Kornual gebelik ne? İlk defa duydum

Buda bir çeşit dış gebelik ama dış gebeliğin en nadir görüleni. Bebek tupde değil ama rahimdede değil tam rahimle tüpün birleştiği alanda olması durumuymus.

X