beta hcg düzensiz artış olan var mı?

Karbeyaz123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
18
3
42
Arkadaslar ben yeni kaydoldum ben adet kanaması diye doktora basvurmustum ve doktor benden beta hcg istedi kanda hcg 1000 cıktı 2 gün arayla 1560,1700,2000. Daha sonra 3gun sonra 2300 ve bundan 6 gün sonrada 2544 çıktı böyle düzensiz artış sonucu gebelik geçiren varmi ilk.defa böyle bir şey yaşıyorum daha önce 2 gebeligim çok sağlıklıydı. Bu arada bebegin kalp sesini geçen cuma duydum doktor bile şok oldu çünkü ilk başta kesen düzgün değildi ve boş gebelik olabilir demisti. Hcg düzensiz artış olan ve bebeğini kucağına alan varmı?

Arkadaslar ben yeni kaydoldum ben adet kanaması diye doktora basvurmustum ve doktor benden beta hcg istedi kanda hcg 1000 cıktı 2 gün arayla 1560,1700,2000. Daha sonra 3gun sonra 2300 ve bundan 6 gün sonrada 2544 çıktı böyle düzensiz artış sonucu gebelik geçiren varmi ilk.defa böyle bir şey yaşıyorum daha önce 2 gebeligim çok sağlıklıydı. Bu arada bebegin kalp sesini geçen cuma duydum doktor bile şok oldu çünkü ilk başta kesen düzgün değildi ve boş gebelik olabilir demisti. Hcg düzensiz artış olan ve bebeğini kucağına alan varmı?
Mucize işte Allahım sna bagslasin canm :) umarm düzene girer bnde dış gebelik mi dedim ama değilmiş sevindim senin adına umarm guzl olur sonuc

Valla canım bizde anlamadik yarın ultrasona giricem inşallah hayırla sonuçlanır ama yerimde duramiyorum senin bir bilgin varmı bu konuda

İnternette arastiriyorum hcg düşerse zaten düşük oluyor ama bu düşmüyor az az artıyor bide düzensiz artıyor

Merhaba benimde düzensiz artıyor hatta geçen hafta biraz düşmüştü şimdi tekrar yükseliyır ama değer küçük ve geçen hafta lekelenmem ve hafif kanama olmuştu anlamadık doktor cumartesi tekrar kan istedi

Kızlar umarım sağlıklı gebelikleriniz olur. Konu sahibinin akıbeti ne oldu bilmiyorum ama benim düzensiz artışlara dış gebelik teşhisi konuldu ve gebelik devam etmedi. Umarım sizlerde sorun olmaz ve bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Sevgiler

Merhaba. Baya olmuş ama bende yazmak istedim. Benimde ilk hcg 74 tü. İki gün sonra 287 oldu. Bundanda 4 gün sonra yani bugün 1318 çıktı. Sanki düşük geldi bana. Arada bitane baktırmadıgım için kaç kat arttı bilmiyorumda. Çok tedirgin oldum ya :KK43:

Merhaba. Aradan çok zaman geçmiş ama hamileliğiniz devam etti mi. Çocuğunuz sağlıklı doğdu mu lütfen cevap verin. Aynı şeyleri yaşıyorum .

X