Beta HCG? Hamile miyim? Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim?

Selam benim de artışım şuanlık size benziyor ama kanamaya dair bişey yok acaba sizin değerleriniz normaldi ama kanama olduğu için mi böyle bir olay yaşadınız? Birde değeriniz benim gibi en düşükten yükselmeye başlamış acaba geç döllenmemiydi sizinde? Kusura bakmayın şimdiden geçmişte olsun ben aynı problemi yaşadığım için soruyorum :KK43:

Selam benim de artışım şuanlık size benziyor ama kanamaya dair bişey yok acaba sizin değerleriniz normaldi ama kanama olduğu için mi böyle bir olay yaşadınız? Birde değeriniz benim gibi en düşükten yükselmeye başlamış acaba geç döllenmemiydi sizinde? Kusura bakmayın şimdiden geçmişte olsun ben aynı problemi yaşadığım için soruyorum :KK43:
Enfeksiyon olduğu için dış gebelik geçirdim iğne ile sonlandı çok şükür
İnşallah sizinde bir an önce iyi olur 🙏🤲🏻

Enfeksiyon olduğu için dış gebelik geçirdim iğne ile sonlandı çok şükür
İnşallah sizinde bir an önce iyi olur 🙏🤲🏻
Canım dış gebelik geçirmişsin belki anlarsın diye soruyorum. Benim durumum çok karışık. Düşükten, kimyasal gebelikten ve dış gebelikten supheleniyo doktorlar. Adetim 5 gün gecikti.
25-27 ocakta çok yoğun pihtili ağrılı kanamam oldu. O günlerde çok fazla kusma ateş ve titremeye oldu. Hatta gıda zehirlenmesi yaşadığımı sanıp serum taktılar ama eşimde bişey yoktu.
27 ocakta kahverengi lekeye dönünce ve antibiyotik başlamam gerektiği için 28 ocakta idrar test yaptım pozitif çıktı. Lekem devam ediyordu.
29 Ocak 33.5
31 ocak 35.4
2 Şubat 22.1
5 Şubat 29.9
7 Şubat 29.0
9 Şubat 12.7
( Hepsi aynı hastanede yapıldı.)
Lekelenmem 7 Şubat'ta kesildi.iki gündür beyaz akıntı var her zaman olan gibi.
Sence değerim kanamam olmasına rağmen neden yükseldi az da olsa ?
Sence bu nedir ne yaşıyorum ben. Hala dış gebelik olabilir mi ?

Canım dış gebelik geçirmişsin belki anlarsın diye soruyorum. Benim durumum çok karışık. Düşükten, kimyasal gebelikten ve dış gebelikten supheleniyo doktorlar. Adetim 5 gün gecikti.
25-27 ocakta çok yoğun pihtili ağrılı kanamam oldu. O günlerde çok fazla kusma ateş ve titremeye oldu. Hatta gıda zehirlenmesi yaşadığımı sanıp serum taktılar ama eşimde bişey yoktu.
27 ocakta kahverengi lekeye dönünce ve antibiyotik başlamam gerektiği için 28 ocakta idrar test yaptım pozitif çıktı. Lekem devam ediyordu.
29 Ocak 33.5
31 ocak 35.4
2 Şubat 22.1
5 Şubat 29.9
7 Şubat 29.0
9 Şubat 12.7
( Hepsi aynı hastanede yapıldı.)
Lekelenmem 7 Şubat'ta kesildi.iki gündür beyaz akıntı var her zaman olan gibi.
Sence değerim kanamam olmasına rağmen neden yükseldi az da olsa ?
Sence bu nedir ne yaşıyorum ben. Hala dış gebelik olabilir mi ?
Yani bence değerlerin paralel çizmesi dış gebelik olasılığını arttırıyor çünkü benimde bir düşüp bir yükseliyordu
Ultrason da kesede gözükmüyorsa büyük ihtimal dış gebelik
İhmal etme çok önemli ve tehlikeli
Ama umarım dış gebelik yaşamıyorsundur
Allah yardımcın olsun 🤲🏻

Yani bence değerlerin paralel çizmesi dış gebelik olasılığını arttırıyor çünkü benimde bir düşüp bir yükseliyordu
Ultrason da kesede gözükmüyorsa büyük ihtimal dış gebelik
İhmal etme çok önemli ve tehlikeli
Ama umarım dış gebelik yaşamıyorsundur
Allah yardımcın olsun 🤲🏻
Değerim 0.85 e düşmüş. Yine yükselir mi

X