BETA HCG İÇİN YORUM..

Selam. 2 gün gecikme ile test sonucum 1143 çıktı. Son regl günüm 15 mart. Acaba geçen ay üstüne görmüş olabilir miyim. (Geçen ayda 11 gün geçikmistim strestendir diye onemsemedim kan vermedim) Çünkü 3 4 haftalık gebelikte bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum

Selam. 2 gün gecikme ile test sonucum 1143 çıktı. Son regl günüm 15 mart. Acaba geçen ay üstüne görmüş olabilir miyim. (Geçen ayda 11 gün geçikmistim strestendir diye onemsemedim kan vermedim) Çünkü 3 4 haftalık gebelikte bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum
Tebrikler hamilesin 🎉
Değerin yüksekliği düşüklüğü tam olarak haftayi temsil etmiyor merak etme
Normal zamaninda olan bir gebelik üstüne gördüğünü sanmıyorum :)
Muhtemelen yarin vajinal muayene ile keseyi bile görebilirsin değer 5000 lere ulastiginda ki 2 gunde bir 2 kat artar o zaman karindan ultrasonla göreceksin

Tebrikler hamilesin 🎉
Değerin yüksekliği düşüklüğü tam olarak haftayi temsil etmiyor merak etme
Normal zamaninda olan bir gebelik üstüne gördüğünü sanmıyorum :)
Muhtemelen yarin vajinal muayene ile keseyi bile görebilirsin değer 5000 lere ulastiginda ki 2 gunde bir 2 kat artar o zaman karindan ultrasonla göreceksin
Geçtiğimiz cumartesi günü 13 ünde dr kontrolüne gittik keseyi gördük çok şükür 4+5 idik o gün. 7 mm imiş gebelik kesesi. Ama taa 20 gün sonra gel dedi bana çok uzun geldi o süreç. Bide pihtilasmam var iğne falan kullanıyorum. Sürekli yüreğim ağzımda, akıntı takip edip duruyorum

Geçtiğimiz cumartesi günü 13 ünde dr kontrolüne gittik keseyi gördük çok şükür 4+5 idik o gün. 7 mm imiş gebelik kesesi. Ama taa 20 gün sonra gel dedi bana çok uzun geldi o süreç. Bide pihtilasmam var iğne falan kullanıyorum. Sürekli yüreğim ağzımda, akıntı takip edip duruyorum
Yok yok ilk haftalar ayda 1 oluyor kontroller o yüzden normal endise etme
Kanama siddetli agri vs olursa diye kontrolde ol onun disinda yapabilcegin birsey yok sabirli olmalisin tebrik ederim :)

Merhabalar kızlar
Ben ocak ayında adetimin 11 gün gecikmesiyle evde test yaptım ve silik çizgi çıktı hemen ertesi gün kan verdim ve 112 beta değeriyle hamile olduğumu öğrendim ve 2 gün sonra tekrar kan verecektim ama ertesi gün kanamam oldu kimyasal gebelik gecirdiğimi öğrendim.Değerim 34 e düşmüştü.bu yüzden tedirgindim..
Bu ay adetim 6 gün gecikince evde gene test yaptim ve silik cizgi cikti 7.gün kan verdim 74 ile gene hamile olduğumu öğrendim.Bugün gene kan verdim 277 olmuş beta değerim 2 kat artmış neredeyse.4 gün sonra tekrar randevu aldim kan veririm veya muayene olur sonra özelde devam ederim diye düşünüyorum.
Sizce değerim nasıl ? Siz kac ile öğrenmistiniz baya gerginim. Ve sanirim 4 haftalik gebe değilim hesaba göre 5 haftalik dedi ama pek mümkün görünmüyor değil mi ?
Son adet tarihim yani kimyasal gebeliğin sonlandiği gûn 28 ocak.
Basına boyle gelip güzel devam eden var mı aranızda hikayelerinizi dinlemek isterim bu beni rahatlatır çok teşekkürler ❤️
Merhaba, bende eylül ayında kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay 1 günüm geçti test yaptım açık pembe bi çizgi çıktı henüz kan tahili vermedim heyecanla bekliyorum

X