Beta-HCG kan testi sonucu...

Kizlar Selam Bişey Sorcam Hcg 42,28 çikti Ne Demek 17 Martta Adet Gördüm Bitti 5 Günsonra Test Yaptim Silik Ama 2 çizgi çikti Bugün Ise Hcg 42,28 Varmidir Acaba.çarşamba Bidaha Yapilcak

Cvp Lar Gelmiyo Bugün Arizali Burasi

Cvp Lar Gelmiyo Bugün Arizali Burasi

bence kesin hamilesin ve üstüne görmüşsün bebek de yeni olduğu için hcg düşük çıkmış.bikaçgün sonra gene yaptır yükseldiyse %100 hamilesin(ki bence şuan da öyle)

yok pardon üstüne görmemişsin galiba adetten sonra hemen tutunmuş bebişin galiba:))

canım daha adetine baya varmış.Gebeliğin yeniyse belki değerin ondan düşük çıkmış olabilir.Ben en son kan testi yaptırdığımda doktor bana 0-6 arası negatif demek demişti.Benim 2 çıkmıştı test sonucum yani negatifti.İnş.hamilesindir canım.

net olarak ne zaman kesinleşir bu işlerde test sonucu....

Son düzenleme:
benimde adetten dört gün sonra 65.51 çıktı bügün tekrar yaptırdım sonucu yarın alıcam hayırlısı bana düşük gelmişti ama doktor 3 yada 4 haftalık gebe demiş eşime .

benimde adetten dört gün sonra 65.51 çıktı bügün tekrar yaptırdım sonucu yarın alıcam hayırlısı bana düşük gelmişti ama doktor 3 yada 4 haftalık gebe demiş eşime .

adet gününden önce veya adet günü yaptırdın mı. bu 65.51 den önce başka sonucun var mı?

adet gününden önce veya adet günü yaptırdın mı. bu 65.51 den önce başka sonucun var mı?

adet gününden 4 gün sonraki kan değerim böyle çıktı.iki gün sonra yeniden yaptırdık 4226 ya yükselmiş gebelik haftasıyla uyumlu çıktı.:nazar::nazar:

Gebelik testi aldım. Çizgi çift çıktı fakat birisi daha belirgin değil. Bende meraktan doğumevine gittim. Kan tahlili istedim gebelik için... Sonuçta burası biz anne ve anne adaylatına ait bir site. Dr baktı adetin ne kadaar gecikti dedi. Bende daha günüm gelmedi gebelik testi aldım eczaneden olumlu çıkınca çok şaşırdım, heyecanıma yenik düştüm geldim dedim. Öğleden sonra 1.5 ta sonucumu almaya gittim. Ölecektim heyecandan. Ayakta durmakta bile zorlandım. Fakat dr. şu sonuçlara göre 1.5 haftalık gebesin dedi. Sonuçlar şöyleydi kızlar;

Tetkik Adı: Beta-hCG
Sonuç: 11.10 çıktı...

fakat daha adet günün bile gelmediği içinde seni ümitlendirmek istemiyorum dedi. adet günüm ayın 27'sinde dr'da mişli konuştu oda kesin diyemedi. Kafam karışık. ne yapacağımı şaşırdım. Garip bir ruh hali içerisindeyim. Arkdaşların çoğu değerin yüksek chg olması da kesin hamile diyorlar. Sizin fikirlerinize çoooooooooook ihtiyacım var yazın bana kızlar...!!!!

bende aynen senin gibi öğrenmiştim. hemde adetime daha 3-4 gün vardı. tesadüfen kan testinde 28 cıkmıştı değerim. 2 gün sonra tekrar yaptır dediler. 150 cıktı. şimdi 10 haftalık gebeyim... tebrik ediyorum.. sağlıkla inşallah

merhaba arkaadaşlar
ben aranıza yeni katılım birtürlü bebek sahibi olamayanlaardanım.son adet tarihim 01 kasımdı ve hala daha hastalanmadım tüm hamilelik belirtilerim var.mide bulantısı baş dönmesi göğüslerde şişlik ve koyuluk perşembe günü kan testi yaptırdım ve 0.11 çıktı yıkıldım ama hala adet olmadım.komşumun gelini kanda baktırmış ve negatif çıkmış on gün sonra yine baktırmış ve negatifmiş artık ümitlenmek istemiyorum ama böyle bişey olabilirmi engin tecrübelerinizi bekliyorum.

Bne de yeniyim ben de, reglime 5 gün kala 33 çıktı değerim :) Allah hepimizi tamamına erdirsin :)

arkadaşlar ben bugün kan testi yaptırdım 18,05 çıktı sonuç doktorum değerin düşük olduğunu söyledi...2 gün sonra tekrar yaptıracağım...pek ümidim yok çünkü 3 gündür kanamam var..

canım ben hamilelik testi yaptırdığımda 20 gün gecikmişti adetim ama ne kanda nede eczanelerdeki testlerde çıkmadı en son 20 gün sonra ısrarla tekrar kan testi istedim doktordan önceki yaptırdıpumda beta- hcg 7.11 çıkmıştı doktorun biri hamile diyor diğeri değil başka tahlillerde istediler süt hormonu yüksek .ıkmış doktor hamile olmadığıma karar verip ilaç yazmaya kalktı iştemedim tekrar kan tahlili yapılmasını istediğimi söyledim terarlattırdı bir kaç gün sonra beta-hcg 911 olmuştu ve hamileydim... bence bi kaç gün içinde kan tahlili yaptır tekrar, inş. istediğin sonucu alırsın canım...

mrh kaç haftalık hamileyken 991 falan dı ? ben dr dedigine gere 5.5 haftalıgım 1000 çıktı bebta hcg degerim ve kese gözüktü karında baktıgında ben anlamadım bu iş yaa 2000 olmadan karından görünmez diyolar ama benimkisi gözüktü ?

merhaba arkaadaşlar
ben aranıza yeni katılım birtürlü bebek sahibi olamayanlaardanım.son adet tarihim 01 kasımdı ve hala daha hastalanmadım tüm hamilelik belirtilerim var.mide bulantısı baş dönmesi göğüslerde şişlik ve koyuluk perşembe günü kan testi yaptırdım ve 0.11 çıktı yıkıldım ama hala adet olmadım.komşumun gelini kanda baktırmış ve negatif çıkmış on gün sonra yine baktırmış ve negatifmiş artık ümitlenmek istemiyorum ama böyle bişey olabilirmi engin tecrübelerinizi bekliyorum.

canım degerin çok düşük seni üzmek istemem ama belki yumurtlama tarihin geçtir...bence tekrar et bir hafta sonra

5 haftalıktı böyle çıktı ogünde keseyide görmüştük.küçük tırnağım kadardı kese .:nazar:

merhaba arkaadaşlar

harry hoşgeldin canım ben de yeni gelenlerdenim :)) memnun oldum.
Ben de ikinci çocuk istiyorum ve sabırsızlanıyorum korunmayı bir ay önce bıraktık adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım 2,80 çıktı, negatif dediler. bu günlerde de adetim iki gün gecikti acaba hamile olabilir miyim? o yaptırdığım kan testinde çıkmama ihtimali var mı bilmiyorum. Umarım herşey gönlünce olur sonuçları bildirelim burada

X