Beta hcg lütfenn

Selen97

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87
Arkadaşlar 3 gün önce gebe olduğumu öğrendim 43.86 ydı
Az önce birdaha gidip kan verdim bu kez 256 çıktı
Sizce bu ne demek ?
Doktor 3 günde bu kadar artış pek sağlıklı görünmüyor dedi moralim çok bozuk lütfen bilenler yardımcı olabilirmi

Son düzenleme:

Mavi askkk

Bebişimm
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
2.378
3.309
Az önce birahane gidip kan verdim bu kez 256 çıktı
Sizce bu ne demek ?
Doktor 3 günde bu kadar artış pek sağlıklı görünmüyor dedi moralim çok bozuk lütfen bilenler yardımcı olabilirmi
Regliniz geçti mi ol peki. bence bı sıkıntı yok içinizi rahat tutun. Kadın doğum doktorumu bunu soyleyen

Selen97

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87
Regliniz geçti mi ol peki. bence bı sıkıntı yok içinizi rahat tutun. Kadın doğum doktorumu bunu soyleyen
Acil servisti adetim 1 hafta geçti
3 gün önce 43 ken simdi 256 pek sağlıklı değil gibi 3 günde bu şekilde artması dedi ve moralimi bozdu normaldir dmi

tiniminihaniim

Kûn Fe Yekün 🙏🏻❤️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Aralık 2020
1.556
6.527
Sizce bu ne demek ?
Bence yarın ilk işin kadın doğuma gitmek olsun canım onlar değerlendirmeli şimdiden moralini bozma stres yapma

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.378
756
Sizce bu ne demek ?
Stres yapma hiç ben ilk kan verdiğimde 113 tü 2 gün sonra 393 tü. Yani 2 günde 3.5 kattan fazla artmıştı her şey yolunda çok şükür. Senin artışında güzel bence

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 164 gün kaldı.

Bebeğiniz bazı refleksleri geliştirmeye başladı; Göz kırpmak, yabancı cizimleri gözden uzak tutar ve gözleri nemli tutar. Emme ve yutma besinlerin sindirimini sağlar. Şu anda bebeğiniz bu refleks hareketlerini uyguluyor. Ayrıca başka rekfleks hareketleri de gelişiyor. Bebeğiniz doğduğu zaman 70 den fazla rekfleks hareketi gelişmiş olacak. Bebeğinizin ter bezleri gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın