beta hcg negatif çıkıp daha sonra hamılelığı öğrenen var mı?

ayysheg12

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2022
88
37
29
merhaba arkadaşlar en son regli tarihim 24 hazirandı 30 günde bir regli oluyorum hala regli olmadım yumurtlama günü dahil verimli dönemlerin hepsini değerlendirdik ama yumurtlama bıttıkten 1 gün sonra kahverengi bir kanama oldu ama açık kahverengiydi 1 2 gün sürdü ve pedi bile doldurmadı kanama gelmeden önce bel ağrısı yaşadım kasıklarımda batma oldu birkaç gün 26.07.2022 tarihinde kan testi verdim negatif çıktı ama şuanda ne gelen var ne giden kan testi negatif çıkıp sonra pozitif olan var mı? Kanama kafamı karıştırdı daha önce hiç olmamıştı muhtemelen gecıkmıstır dıyorum ama insanın ıcındekı suphe gıtmıyor yerleşme kanaması sandım ılk ama öyle olsa kanda cıkmaz mıydı? yardımcı olacak tecrubelı arkadaşlar var mı?

Yerlesme kanamasi beklenen adet tarihinde ya da ona yakin oluyor. Benim hcg negatif cikip sonra pozitif olmadi hic ama belki gec döllenme olmustur 5,6 gun daha bekleyip test yapin

merhaba arkadaşlar en son regli tarihim 24 hazirandı 30 günde bir regli oluyorum hala regli olmadım yumurtlama günü dahil verimli dönemlerin hepsini değerlendirdik ama yumurtlama bıttıkten 1 gün sonra kahverengi bir kanama oldu ama açık kahverengiydi 1 2 gün sürdü ve pedi bile doldurmadı kanama gelmeden önce bel ağrısı yaşadım kasıklarımda batma oldu birkaç gün 26.07.2022 tarihinde kan testi verdim negatif çıktı ama şuanda ne gelen var ne giden kan testi negatif çıkıp sonra pozitif olan var mı? Kanama kafamı karıştırdı daha önce hiç olmamıştı muhtemelen gecıkmıstır dıyorum ama insanın ıcındekı suphe gıtmıyor yerleşme kanaması sandım ılk ama öyle olsa kanda cıkmaz mıydı? yardımcı olacak tecrubelı arkadaşlar var mı?
Beklenen adet tarihi gelmis de gecmis bile. Su ana kadar kanda coktan cikardi sonuc diye dusunuyorum. Buyuk ihtimalle hamile degilsiniz

Seninle aynı durumdayım, ilişkiden 3-5 gün önce yumurtlamışsan geç döllenme olabilir o yüzden çıkmıyordur. Benimde 21 inde olmam gerekiyordu (programa göre 24) 25. İnde kan verdim negatif bugün bana göre gecikmemin 7. Programa göre 5. Günü hala olmadım😁 haberlerini merakla bekliyorum. Ayrıca bende de peçeteye bir kere pembe akıntı geldi sonra gelmedi. Yumurta çatlamış olabilir diyorlar seninde olabilir

Meraba arkadaslar bnim adetim geceli 6 gün oldu dün test verdim negatif çıktı bnim gibi böyle olup hamile olanlar varmı doktor bı hafta olmazsan gel dedi bakalm

X