Beta Hcg normal mi? Düşük mü?

hayalperestprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
201
136
Kızlar merhaba. Ağrılardan anladığım kadarıyla 4 Kasım da yumurtladım. Son adet tarihi 20 Ekim. Hala adet olmadım bir kaç gebelik testi yaptım hepsi silik çıktı. Bugün beta verdim 38,97 çıktı. Gebe olabilir miyim, aklım karıştı. Tecrübesi olanlar, bilenler yardımcı olabilir mi?

Kızlar merhaba. Ağrılardan anladığım kadarıyla 4 Kasım da yumurtladım. Son adet tarihi 20 Ekim. Hala adet olmadım bir kaç gebelik testi yaptım hepsi silik çıktı. Bugün beta verdim 38,97 çıktı. Gebe olabilir miyim, aklım karıştı. Tecrübesi olanlar, bilenler yardımcı olabilir mi?
Önemli olan 2 günde bir %60 artış olması canım sağlıkla artar umarım

Tebrikler geç döllenme olmuş muhtemelen eğer her hangi bir kanama yoksa hafifte olsa telaş edicek bir şeyiniz yok önemli olan iki gün sonra ki artış inşallah bebeginizi sağlıcakla kucağınıza alirsiniz🤗

Tebrikler geç döllenme olmuş muhtemelen eğer her hangi bir kanama yoksa hafifte olsa telaş edicek bir şeyiniz yok önemli olan iki gün sonra ki artış inşallah bebeginizi sağlıcakla kucağınıza alirsiniz🤗
Canım kanamam yok çok şükür sadece kasıklarım böyle tatlı tatlı ağrıyor bir de belim onun dışında hiçbirşey yok. Bide 2 gündür biraz fazla uyuyorum 🙈

Canımmm umut oldunuz bana teşekkür ediyorum inşallah yükselir ❤️ yükselirse her şey yolunda demek dimi 🙈
iki gun sonra degeriniz 60ın ustunde olmasi lazim yuzde 60 ve ustu artis gerekli . 65den baslayarak dahada uste cikabilr degeriniz iki gune bir verin kan . Allah korusun dis gebelik tanisi icin deger artisina bakiyor drlar . . Saglikla kucaklarsiniz insallah 🌸 guzel haberlerinizi bekliyoruzz

X