Beta hcg si yavas artıp mutlu sona ulaşanlar

Ceycey61

Ben en çok anne olmayı sevdim ❤️️
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2014
605
212
kızlar sizlerden gelen umut dolu cevaplara o kadar ihtiyacım varki
Kan degerlerim yavas yükseliyor
Bugün adetim gecikeli 7.gün ve beta hcg 660 sat 26 kasım
Adete 2 gün kala 135
Adet günü 235
Adeti 5 gün gece 435
Adeti 7 gğn gece 660
Doktor ya düşük yapcan yada dıs gebelik diyor cuma gnü keseyi görmemiz lazım diyor gec döllenme olamazmı benim ne lekelenmem var ne agrım dıs gebelıkse nasıl bir dıs gebelık bu cok korkuyorum kürtaj olmaktan

Keseyi henüz hic göremedi daha 4+6 günlük sizce ne yapmalıyım rahim kalınlıgım 12 mm cuma günü mü gideyim pazartesi mi gideyim baslarda böyle olup daha sonra artanınız oldumu

Canım hiç duymadım böyle bir durum ama benim de 4+4 te görülmemişti kesem. 2 hafta sonra görebildik o zaman da bebek yoktu. Sonradan çıktı meydana. Ama ben kan testi yaptıramamıştım. Hcg değerlerimi bilmiyorum yani. Bebek bir hafta küçük görünüyordu. Sonrada çok hızlı büyüdü. Şimdi sıkıntı yok. Umarım senin de böyle olur dua edicem sana.... Haber ver ama meraklanmayalım....

ben de aynı durumdayım. iki günde bir kontrol ediliyor . adeti
2 ocak 49
5 ocak 131
7 ocak 185
takip devam ediyor sağlıksız görünüyor dendi. Müthiş bir korku var :KK43:

bu konuda bir fikrim yok iki hamileliğimde de bir kere kan tahlili yapıldı. ilk hamileliğimde değerim çok düşüktü (on günlük gecikmeye 75 di) doktor "dış gebelik" demişti çok şükür ki yanılmış.
aslında değerin yükselmiş doktor hemen olumsuz olanı söylüyorlar. inşallah herşey yolundadır

benim anladığım kadarıyla herkese göre bu değerler değişiyor. Kocaman bir sabır gerekiyor. Çok zor olsa da bekleyeceğiz. başka seylere yönelmeye çalışsak da aklımız hep bunda . bakalım yarından sonra neler yaşayacağım ben de beklemedeyim

benim ilk değerim 12,98 di
iki gün sonra 60
dört gün sonra 183 olmuştu..
kızım şu anda 38 aylık oldu:)
sağlıkla tamamlarsınız inş sizler de hamileliklerinizi..

Arkadaşlar ben PKOS hastasıyım. Femara ilacını yumurtlama için kullandım. Değerlerim sırasıyla şu şekilde;

02.01.2015 - 1.2 (Adetime 6 gün vardı)
06.01.2015 - 18.3 (Adetime 2 gün vardı)
08.01.2015 - 85.1 (Beklenen Adet Tarihimdi)

Sizin fikriniz nedir? Doktorum hamilesin tebrikler dedi.. testi 10 gün sonra tekrarlamamı ve progesteron testi yaptırmamı istedi. Fikirlerinizi rica ederim.

Arkadaşlar ben PKOS hastasıyım. Femara ilacını yumurtlama için kullandım. Değerlerim sırasıyla şu şekilde;

Sizin fikriniz nedir? Doktorum hamilesin tebrikler dedi.. testi 10 gün sonra tekrarlamamı ve progesteron testi yaptırmamı istedi. Fikirlerinizi rica ederim.
Hamilesiniz çok da güzel artmış değerini maşallah sağlıkla tamamlarsiniz inş bizlere de dua edin

Arkadaşlar 48 saatte bir tekrarladığım test değerlerimden sonuncusu aşağıdadır;

10.01.2015 - 137.8 (Adeti 2 gün geçince)

10 ve 12 sinde sabah idrar testi yaptım, sonuç olarak tek çizgi çıktı. Testi yineledim, sonuç değişmedi. Sizce yolunda gitmeyen bir şey mi var, idrar testinden neden sonuç alamıyorum. Çok korkuyorum. Lütfen bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim. Bugün akşam yine kan testi yaptıracağım kollarım mahvoldu ama her şeye değer :KK43:

benim ilk değerim 12,98 di
iki gün sonra 60
dört gün sonra 183 olmuştu..
kızım şu anda 38 aylık oldu:)
sağlıkla tamamlarsınız inş sizler de hamileliklerinizi..
Evladınızı Allah size bağışlasın :kaç gunde bir adet oluyorsunuz yumurtlamanız adete yakın mı oldu ?beta neden dusukmus benı de aydınlatın lütfen 🌺

X