Beta hcg sonucuma bakar mısınız

Reglime 2 gün var ve az önce beta hcg verdim acilde 40 çıktı. Sizce nasıl☺️
Son adet tarihim : 16 Şubat.
Canım benim seni bayadir tanıyorum hatta bir ara reglerimiz aynıydı sende bende gebelik bekliyorduk şimdi senin gönderimlerini gördüm çok sevindim inan Rabbim sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah bence değerin güzel regl günü bidaha kan testi yaptır ve benide duana al olurmu 🙏❤️

Canım benim seni bayadir tanıyorum hatta bir ara reglerimiz aynıydı sende bende gebelik bekliyorduk şimdi senin gönderimlerini gördüm çok sevindim inan Rabbim sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah bence değerin güzel regl günü bidaha kan testi yaptır ve benide duana al olurmu 🙏❤️
Yaa ben de hatırladım 😍 çoook teşekkür ederim canım benim. 2 gün sonra vericem tam regl günüme denk geliyor. Mutlaka edeceğim♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıklı bebekler ve gebelik süreci. 🙏

Dün acilde beta battırırken belirtilerimden dolayı doktor idrar testi de istedi ve enfeksiyon çıktı. Acilde ki kadın doğum doktoru da Duocid diye bir antibiyotik yazdı. Hiçbir sıkıntı olmaz rahatlıkla kullanabilirsin dedi. Bir sıkıntı olmaz dimi kullanırken, şuan gebeliğin çok başındayım.

iki günde bir iki katına çıkıp çıkmadığını kontrol edin. henüz çok erken bir gebelik. haftaya da bir doktor görüşmesi ayarlayın. hayırlı olsun.

Bu ay değerlendirdin mi peki
Değerlendirdim ama tam değil sanki regilden bir gün sonra seffa akıntı basladi bende pcos var reglerim düzenli günü gününe oluyorum şeffaf akıntı olan günlerimi gün asri olsun değerlendirdim ve akıntım kesildi programa göre dün yumurtlama gününün son gününü gösteriyor ama bende ne akıntı ve ne başka bişey reglime 10 gün var iki haftadır göğüslerim da aşırı hassasiyet var sadece normalde reglime beş gün kala başlardı canım iki buçuk hafta kaladan başladı busefer

X