Beta hcg sonucuma bakar mısınız

Bu ay değerlendirdin mi peki
Değerlendirdim ama tam değil sanki regilden bir gün sonra seffa akıntı basladi bende pcos var reglerim düzenli günü gününe oluyorum şeffaf akıntı olan günlerimi gün asri olsun değerlendirdim ve akıntım kesildi programa göre dün yumurtlama gününün son gününü gösteriyor ama bende ne akıntı ve ne başka bişey reglime 10 gün var iki haftadır göğüslerim da aşırı hassasiyet var sadece normalde reglime beş gün kala başlardı canım iki buçuk hafta kaladan başladı anlican çok umudum yok gibi hissediyorum bilmiyorum ,😔

Kızlar beta hcg dün akşam 8'de verdim bir de yarın sabah vereceğim. 2 günlük artış olmuş oluyor mu? 36 saat sonra vermiş oluyorum

Kızlar beta hcg dün akşam 8'de verdim bir de yarın sabah vereceğim. 2 günlük artış olmuş oluyor mu? 36 saat sonra vermiş oluyorum
2 günde ie olmalı ki sağlıklı ilerleyişi takip etmek amaçlı dr girişinizi yapsın ertesi gün sabah gidip verin yine

Gayet iyi ikiye katlanmasına bak bi kaç kere sonrası sağlıklı ilerlerse, kese kalp atışı derken 9 ay sonra alırsın kucağına❤️

2 günde ie olmalı ki sağlıklı ilerleyişi takip etmek amaçlı dr girişinizi yapsın ertesi gün sabah gidip verin yine
Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi kayıt açtırıp akşam saatlerinde yine kan vereceğim. Bu siteyi seviyorum ya imdadına koşan güzel insanlar var her zaman ♥️

Değerlendirdim ama tam değil sanki regilden bir gün sonra seffa akıntı basladi bende pcos var reglerim düzenli günü gününe oluyorum şeffaf akıntı olan günlerimi gün asri olsun değerlendirdim ve akıntım kesildi programa göre dün yumurtlama gününün son gününü gösteriyor ama bende ne akıntı ve ne başka bişey reglime 10 gün var iki haftadır göğüslerim da aşırı hassasiyet var sadece normalde reglime beş gün kala başlardı canım iki buçuk hafta kaladan başladı busefer
benimde reglime 10 gün kala göğüslerimden yanlara doğru ağrı var baya hassas sanki regl olacakmışım gibi, bende reglden sonraki gün yumurtladım hemen değerlendirdim sizin gibi. normalde 3-4 gün kala göğüslerim ağrırdı bide çok fena uyku hali var birden bastırıyor ( oruclu değilim )

benimde reglime 10 gün kala göğüslerimden yanlara doğru ağrı var baya hassas sanki regl olacakmışım gibi, bende reglden sonraki gün yumurtladım hemen değerlendirdim sizin gibi. normalde 3-4 gün kala göğüslerim ağrırdı bide çok fena uyku hali var birden bastırıyor ( oruclu değilim )
Aynı durumdayiz canım benim de on gün var ve eminim bende reglden hemen sonra yumurtladim şuan göğüs hassasiyetm fazlasıyla var ben orucumda haksızlığın ona yoruyorum akıntım ara sira beyaz oluyor çok çok az ama umitlenmek istemiyorum sadece neden bukadar erken göğüs hassasiyetm başladı ilkkez böyle oldu merak ettim sen test yaptınmi

Aynı durumdayiz canım benim de on gün var ve eminim bende reglden hemen sonra yumurtladim şuan göğüs hassasiyetm fazlasıyla var ben orucumda haksızlığın ona yoruyorum akıntım ara sira beyaz oluyor çok çok az ama umitlenmek istemiyorum sadece neden bukadar erken göğüs hassasiyetm başladı ilkkez böyle oldu merak ettim sen test yaptınmi
hayır canım 8 gün var reglime test yapmadım ama eşim bi kan ver istersen diyor dün de rüyamda göğüslerimden süt akıyordu tabirlerde kız bebek yazıyor bi yapsam mı yapmasam mı arada kaldım canım

hayır canım 8 gün var reglime test yapmadım ama eşim bi kan ver istersen diyor dün de rüyamda göğüslerimden süt akıyordu tabirlerde kız bebek yazıyor bi yapsam mı yapmasam mı arada kaldım canım
Kan testi yaptirma imkanın varsa yaptır canım reglinede 8 gün var bir yandan da erken gibi geliyor bence biraz daha sabret idrar testi yaptinmi

Kan testi yaptirma imkanın varsa yaptır canım reglinede 8 gün var bir yandan da erken gibi geliyor bence biraz daha sabret idrar testi yaptinmi
yok canım hiçbirşey yaptırmadım kan testi yaptırabilirim ama emin değilim 3 aydır çift çizgi ve çift rakamlar göremediğim için stres oluyorum

yok canım hiçbirşey yaptırmadım kan testi yaptırabilirim ama emin değilim 3 aydır çift çizgi ve çift rakamlar göremediğim için stres oluyorum
Çok iyi anlıyorum seni bence biraz daha sabret en azından garanti olur 8 gün kalmış az kalmış zaten

Arkadaşlar benim son adet tarihim 9 şubat. Ben 7 martta ( yani adet tarihinden 2 gün önce) kan verdim hcg sonuç 154 çıktı. 12 martta ( adet tarihinden 3 gün sonra ) yeniden kan verdim sonuç 744 çıktı. Sizce artış nasıl ? Doktorum yetersiz bulduğunu daha fazla artış olması gerektiğini söyledi. Dış gebelik olma ihtimali beni korkutuyor. Bir fikriniz var mı ?

Merhaba arkadaşlar benim adetim iki gün gecikti test yaptım pozitif çıkto kan verdim beta hcg 563.26 çikti çok bilgisinin destek olurmusunuz

X