Beta HCG ve geç döllenme yardım kızlar

Prensannesi06_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
152
38
Kızlar merhaba. 5 haftalık henüz çok yeni hamileyim. Sat 6 temmuz ama doktorun dediğine göre geç döllenmiş. Yumurtlama 26 temmuzdan sonra olmuş dedi. Beta değerim şuan 22 binde. Geçen hafta doktor ikiz olabilir demişti ama dün ikiz değil dedi biraz endiselendi ne olduğunu da söylemedi. Bulantı kusma yok. Göğüs ağrısı ve uyku var sadece. Geçen sene düşük yapmıştım. Haftaya göre beta orantılı mı sizce

16 Ağustos ultrason görüntüsü kızlar

Eklentiler

• IMG_20210826_235836.jpg
    IMG_20210826_235836.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 36
benim sat 15 Temmuz 28 Temmuz yumurtlama tarihim ve şuan 18.000 bin küsür betam 6 hafta 2 günlük görünüyor belki bi fikir olur bilemedim

Bende anlamadım valla canım. Bı kaç hafta daha bekleyip kalp atışını duyduğum da içim rahatlar anca. Peki ultrason görüntüsünden birşey anlayabildin mi
Günüyle uyumlu olduğunu biliyorum sadece 1 gün önden gidiyor ama ben 1 gün erken yumurtlama olmuştu onu biliyorum. Yarın kontrole gideceğim belki duyarım kalp atışını ama 8 haftaya kadar duyulmayabilir miş. Bence olumlu düşün ekstra bi farkın yok kötüyü düşünme kötüyü çağırma herşey güzel olur Allah’ın izniyle

Günüyle uyumlu olduğunu biliyorum sadece 1 gün önden gidiyor ama ben 1 gün erken yumurtlama olmuştu onu biliyorum. Yarın kontrole gideceğim belki duyarım kalp atışını ama 8 haftaya kadar duyulmayabilir miş. Bence olumlu düşün ekstra bi farkın yok kötüyü düşünme kötüyü çağırma herşey güzel olur Allah’ın izniyle
İnşallah canım Allah'ın izniyle herşey güzel olacak. Normalde şimdi 7+3 olmam gerekirken 2 hafta geriden geliyorum

X