Gebeliğe Hazırlık Beta hcg ve kanama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bn de 5+2 haftalık hamileyim bnmde peçeteye sildikçe pembemsi lekelenmelerim oluyo. Dr um bana ya yerleşme ya da düşük yapıyosun demişti. Dün keseyi gördük. Dr a gitmeyi ihmal etme.

Bn de 5+2 haftalık hamileyim bnmde peçeteye sildikçe pembemsi lekelenmelerim oluyo. Dr um bana ya yerleşme ya da düşük yapıyosun demişti. Dün keseyi gördük. Dr a gitmeyi ihmal etme.
Sağol canım benim baya koyu çok da ağrım oldu heveslenmiştim baya ama erken sevinmemek lazımmış

Ya beta hcg istediğimiz kadar artmıyor oyüzden korkuyorum, pazartesi tekrar bakılacak artık ona göre belli olcak

Ya beta hcg istediğimiz kadar artmıyor oyüzden korkuyorum, pazartesi tekrar bakılacak artık ona göre belli olcak
Ben de cuma günü vermiştim 737 çıktı, sonra pazartesi kahverengi lekelenme olunca salı günü tekrar kan verdim. 1892ye yükselmişti 4 günde, doktorum istediğimiz kadar yükselmemiş demişti, ortalama yüzde 60 gibi bir artış vardı, perşembe günü tekrar gittim bu sefer 3886 ya çıkmış iki katına tekrar yükselmiş kese de oluşmuş, lekelenmelerim hala devam ediyor progestan da kullanıyorum. Sabırla bekleyin yüzde 60 artış bile yeterli diyorlar genelde

Yaaa çok güzel inşallah bende de böyle olur doktor p. Tesi günü beta ve progesteron tahlili istedi belki ona göre banada başlar yada değerim daha düşük diyemi başlamıyor bilmiyorum. Sizin lekelenmeler nasıl oluyor rengi falan, ağrınız oluyor mu

Ağrım olmadı hiç, arada o gün içinde çok hareket ettiysem adet sancısı gibi çok hafif şekilde ağrım oldu akşamları, sabah uyanınca geçmiş oluyor. Lekelenme de koyu kahverengi şekilde devam ediyor

Benim ağrı oluyor ya o beni korkutuyor, arada geçiyor ve çok gaz oluyor. sadece yatıyorum oyüzden hiç hareket etmiyorum inşallah yarın 2 katı artmış olurda biraz içim rahatlar. Sizin hamileliğinizde sorunsuz geçer inşallah Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

Çok teşekkür ederim. Sağlıkla gelsin hepsi sizin de sağlıkla artsın değerleriniz, kucağınıza alın sağlıkla

Bende 5+4 akıntı dışında daha leke görmedim yada farketmedim bilmiyorum ama korkuyorum acaba lekelenme nasıl oluyor

Canım keşke sürekli kan verip stres olmasan ben ilk verdim 40 tı kimyasal felan olabilir dediler ödüm koptu 2 gün sonra 91 oldu artış varsa kimyasal değildir ama bekle dediler 9 gün oldu hala kan vermedim bekliyorum verince biliyorum çünkü stres olucam buda bebeğe zarar kanama lekelenme görmedim bende ondan çok korkuyorum

Ben daha önce 4 kimyasal yaşadım oyüzden bakıyorum değerlere, yine kimyasal sa kendimi hazırlayayım diye. Bide lekelenme olunca iyice korktum he dedim yine kimyasal, ama çok şükür azda olsa arttı değer. Lekelenme peçeteye silince geliyor sadce iç çamaşıra gelen giden yok. Bugün biraz azaldı sanki. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız minikleri

Kimyasallarda kaç gün gecikmen oldu bende geçirdim 4 gün oldu gecikmem bunda 10 gün oluyor neredeyse birde onda hiç iki katı yükselme olmadı direk düştü 0.0 olmuştu

Kimyasallarda kaç gün gecikmen oldu bende geçirdim 4 gün oldu gecikmem bunda 10 gün oluyor neredeyse birde onda hiç iki katı yükselme olmadı direk düştü 0.0 olmuştu
Kimyasallarda en fazla 3 4 gün oluyordu ve değerim dediğin gibi düşüyordu hiç yükselmemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…