Beta hcg ve tomografi

Dilos6342

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
1.290
808
Herkese merhabalar. Bugun düşme sebebiyle acile gittim ve önce gebelik testi yapıldı sonra da tomografi çekildim. Adetime daha 8 gün var ve beta hcg değerim 2 çıkmış. Hamile kalabilmek için tedavi görüyorum bu ay da rahim filmi çekilmiştim. Normalde hep 1 çıkar İlk defa değerim böyle çıktı. Gebelik olma şansı var mıdır böyle bilmeden tomografi çektiren oldu mu sormak istiyorum. Bu ay rahim filmi çekildiğim ve ovulasyon testi kullandığım için beklentim var ama mecburi çekilmek zorunda kaldım :KK43: yardımcı olursanız çok sevinirim

Less-is-More

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
6.601
21.640
33
Hamilelik ihtimali olanlara cekilmemesi gerekmiyor mu? Siz durumunuzu anlatmadiniz mi?

Dilos6342

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
1.290
808
Hamilelik ihtimali olanlara cekilmemesi gerekmiyor mu? Siz durumunuzu anlatmadiniz mi?
Evet durumumu anlattım tedavi görüyorum dedim. 2 çıkınca negatif dediler ve tomografi çektiler. Bende sonradan öğrendim 2 çıktığını. Ayrıca omuriliğimde platinlerim var düşünce baya kötü oldum o yüzden çekildi 😞

Sns34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2019
3.115
5.946
Hamilelik varsada su asamada cekilen tomografinin bence zarari olmaz henuz degeriniz 2 gebeligin olusmasi icin yani bebegin olusmasi icin daha cok zman var iciniz rahat olsn 5.haftaya kadr antidepresan bile kullanmakda sakınca yok demisdi doktorum sizin degeriniz yukselirse şayet olumsuz bi durum olmaz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 241 gün geçti.

Dilos6342

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
1.290
808
Hamilelik varsada su asamada cekilen tomografinin bence zarari olmaz henuz degeriniz 2 gebeligin olusmasi icin yani bebegin olusmasi icin daha cok zman var iciniz rahat olsn 5.haftaya kadr antidepresan bile kullanmakda sakınca yok demisdi doktorum sizin degeriniz yukselirse şayet olumsuz bi durum olmaz
Çok teşekkürler kötü durumda olmasam zaten gitmezdim tehlikeli olduğu için gitmek zorunda kaldım 😞