Beta hcg yavaş artması

norayildiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
63
13
29
Merhaba hanımlar ben geçen de yazmıştım. Cuma günü beta 81 Pazar 181 idi. Dün bir daha betaya baktırayım dedim ve 270 olduğunu öğrendiğim gibi kadın doğuma gittim. Bana dış gebelik veya tutundu ama öldü dedi. Vajinal ultrasonla bakmam lazım dedi. Eğer dış gebelik ise iğne yapıp düşüreceğiz yoksa seni zehirler dedi. Sonra ultrasonla baktı ve kese olması gerektiği yerde ve ölseydi görürdüm şu an her şey yolunda on gün sonra gel kalp atışlarını duyarız dedi. Beta niye bu kadar yavaş artıyor dediğimde de hassas terazi değil sonuçta ilk iki gün gayet güzel artmış dedi. Ama benim içime pek sinmedi. Pazartesi yine kan vereceğim. Benim size sorum daha önce böyle olup da sağlıklı hamilelik geçiren var mı? Ben on gün sonra veya üç hafta sonra kalp atışlarını duyacağımız konusunda endişeliyim maalesef. Betası yavaş artan ama bir sorun yaşamayan var mı aramızda? :KK43:

Merhaba hanımlar ben geçen de yazmıştım. Cuma günü beta 81 Pazar 181 idi. Dün bir daha betaya baktırayım dedim ve 270 olduğunu öğrendiğim gibi kadın doğuma gittim. Bana dış gebelik veya tutundu ama öldü dedi. Vajinal ultrasonla bakmam lazım dedi. Eğer dış gebelik ise iğne yapıp düşüreceğiz yoksa seni zehirler dedi. Sonra ultrasonla baktı ve kese olması gerektiği yerde ve ölseydi görürdüm şu an her şey yolunda on gün sonra gel kalp atışlarını duyarız dedi. Beta niye bu kadar yavaş artıyor dediğimde de hassas terazi değil sonuçta ilk iki gün gayet güzel artmış dedi. Ama benim içime pek sinmedi. Pazartesi yine kan vereceğim. Benim size sorum daha önce böyle olup da sağlıklı hamilelik geçiren var mı? Ben on gün sonra veya üç hafta sonra kalp atışlarını duyacağımız konusunda endişeliyim maalesef. Betası yavaş artan ama bir sorun yaşamayan var mı aramızda? :KK43:
Merhaba bu değerle kese görünmez başka bir doktora daha görünün bence dış gebelik baya tehlikeli çünkü ihmal etmeyin

e50e738d-9f34-474d-8529-db93b6e73002.jpeg

Yok bence sağlıksız gibi değil güzel görünüyor 🤗kese görünmüşse artık beta değeri neden yanlış çıkmış anlayamadım bundan sonra keseyi takip edecek büyüyor mu bebek var mı içinde vs.
İnşallah sağlıklıdır sıkı sıkı tutunur çok teşekkür ederim sağolun eğer sağlıklı bir hamilelik geçirirsem bu kadar düşük beta ile gerçekten mucize olur😍❤️

Pazartesi vereceğim teşekkür ederim inşallah yüksek çıkar ama maalesef hiç belirti de yok göğüs ağrısı dışında. Ben de o yüzden betanın düşük çıkmasına şaşırmamıştım
Tamamen belirtisiz atlatanlar da var, belirtileri daha geç başlayanlar da var. Belirtilere takılmayın ama kese de net görünmüş yani o yüzden umarım hatalıdır verdiğiniz hcg 🙏🏿

X