Beta hcg yavaş mı ilerliyor lütfen yardım

Canlarım malesef kimyasal zannederken dış gebelik oldu en son 234 çıktı doktorum sonuç güzel 2 gün sonra tekrarlayalım testi dedi ve ben 2 gün sonra yani 2 Şubat Cuma günü hasta oldum 😔 adetim 10 gün kadar sürdü neyse adet olduktan 5 gün sonra doktorumun asistanı aradı doktorum neden gelmediğimi sormuş ve beni muayeneye çağırdı 7 şubatta gittim ve hasta olduğumu adetim bitince gelecektim dedim o da tekrar bi kan ver dedi betam 58 e düşmüş. 1 hafta sonra tekrarlayalım dedi 14 şubatta betamın sıfırlanacağını düşünürken aksine betam 90 a yükseldi doktorum Lab hatası olabilir dedi şaşırdı ultrason muayene de herhangi bir bulgu göremiyorum gebeliğe ait dedi neyse iki gün sonra tekrar 16 şubatta betam 102 oldu doktorum sol tüp sanki görür gibi oldu dış gebelik dedi iki hekim bir arada baktı beta hcg plato çiziyor sağlıklı değil dediler muayene de ve hemen metotreksat iğne yapmamız gerekli dedi bende durumu artık kabullendiğim için kabul ettim hemen yatışım yapıldı ve iğnemi kalçadan oldum, çok sancılı ağrım olmadı ama akşam batmalar yaşadım sol kasığımda. İğneden 4 gün sonra tekrar beta verdim sonuç 73 çıktı 3 gün sonra sa 58 çıktı doktorum sonucun düşüyor güzel dedi 1 hafta sonra tekrarlayalım dedi 1 hafta dolmasını bekliyorum bu hafta içi gidecem malesef bu gebeliğimde bu şekilde oldu 😔 nasip değilmiş çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın bu yaşadıklarımı Rabbim benim dururdum da olanları tersine çevirsin bebeklerine kavuşmayı nasip etsin 🤲 hayırlısını diliyorum herşeyin bende 2 yavrumla cennette kavuşurum 😔

X