Beta hcg yüksek kese gozukmedi

Merhaba, kese gozukurken bebek gozukdu mu? Cunki 5 haftalik bende kese gozukdu amma bebek yok, bu hafta yine ultrasona gidicem.

Merhaba, kese gozukurken bebek gozukdu mu? Cunki 5 haftalik bende kese gozukdu amma bebek yok, bu hafta yine ultrasona gidicem.
Merhaba hayır gozükmedi hatta bebeği 6 buçuk haftalıkken vajinal görduler daha sonrasında kalp atişıyla beraber karından. Kendini strese sokma annesi daha minnacık gözükmemesi çok normal

Çok şükür gördük keseyi bebeğimiz de cinsiyet bile ogrendik

Merhaba ben de ikiz bekliyorum kısmetse,haftaya tekrar gidecegim doktora.7 haftalık diye gitmiştim sat a göre ama 5 haftalık gözüktü.geç döllenme değil aslında.ilişki tarihimi net biliyorum.simdi boş gebelikten korkuyorum.acaba ikiz gebeliklerin görülmesi daha mı geç oluyo.küçük oldukları için.

Merhaba canim.Sag salim kucagina al insaAllah,gec dollenmedir bence.Iliski oldugu gun dolleniyor diye bi kural yok cunki.Yumurta ve spermin bir kac gun yasama sanslari var.O uzden bilemezsin net olarak ne zaman dollendiyini.HCG degeriyle bagli.Benim ilk ultrasonda keselerden biri bostu.Ben de cok korkmustum biri bos mu deye.Sonraki defa her ikisinin de kalp atislarini suyduk cok sukur.Bosuna stres yapmisim bak.Her ikisi ayni gunde dollenmedi bak iliskiye ragmen aralarinda 4-5 gun fark var)))Bence sen de bosuna stres yapma bak yazik bebislere

Çok teşekkür ederimdr olumsuz konusmadı ama ben kafayı yemek üzereyim.kötüye hazırlıyorum hep kendimi.keseler gayet düzgün.lekelenme falan bişey yok.hatta hiç şikayetim yok

Çok teşekkür ederimdr olumsuz konusmadı ama ben kafayı yemek üzereyim.kötüye hazırlıyorum hep kendimi.keseler gayet düzgün.lekelenme falan bişey yok.hatta hiç şikayetim yok
O zaman keyfine bak,bosuna strese salma ne kendini,ne de bebekleri.bak ben yaptim,soyluyorum simdi sen yapma bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…