Beta hcg yükselişi

Kızlar beta hcg 34.22 den 2 gün sonra 77 ye yükselmiş sizce bu normal mi yeterli mi
Evet normal gayet artıyo
Bi kötü gebelik tecrübesi oldu diye Buda aynısı olucak diye bişi yokki canım
Stres yapıyorsun bu bebişin günahı ne 🙄🤷🏼‍♀️
zaten yiyecek lokması varsa o büyür gider sen içini ferah tut
Dua et
Bende hamileyim duam seninle

Evet normal gayet artıyo
Bi kötü gebelik tecrübesi oldu diye Buda aynısı olucak diye bişi yokki canım
Stres yapıyorsun bu bebişin günahı ne 🙄🤷🏼‍♀️
zaten yiyecek lokması varsa o büyür gider sen içini ferah tut
Dua et
Bende hamileyim duam seninle
Çok sagol canim işte arada bir içim kararıyor elimde değil haklısın. Ufak ufak batmalar agrilar hissediyorum ödüm kopuyor. Benimde dualarım seninle

image.jpg

Birde kasığım da pıt pıt atma diyorlar o mevcut son 2-3 gündür daha belli normalde adet olmama 2 gün var ama 1 hafta önceden belirtilerim başlardı başlamadı belimde çok ağrım oluyor kasığımda da ara batmalarım oluyor sizce hamilelik olabilir mi

Birde kasığım da pıt pıt atma diyorlar o mevcut son 2-3 gündür daha belli normalde adet olmama 2 gün var ama 1 hafta önceden belirtilerim başlardı başlamadı belimde çok ağrım oluyor kasığımda da ara batmalarım oluyor sizce hamilelik olabilir mi
Bende batma pit pit tarzı belirti olmuştu. Ama benim sonucu iyi sonuclanmadi. Umarim siz hamileyseniz saglikla geçer

Ben geçen haftaları hiç yemek yiyemedim mutfağa giremedim kokudan yemeklerin kokusu gelse tabaktan yiyemiyordum o var ama o kadar çok yok şimdide oruç tuttuğum için çok halsiz oluyorum kolumu dahi kaldıracak halim olmuyor
E belirtilerin var henüz fazlası olmaz zaten. Hayirlisi olsun inşallah sonucu paylaşırsın. Seviniriz umarim

X