Beyaz eşya için bana yardımcı olur musunuzzz??

Neden hepsi aynı marka olsun ki

Ben evlenirken tüm elektronik eşyalarımı Bosch aldım memnunum sanıyordum ta ki taşınıp eşyalarımı değiştirene kadar
Ocak ve fırın arçelik aldım yemeğin ne ara piştiğini anlamıyorum şipşak
Buzdolabım malesef Bosch ve memnun değilim, daha ilk ay bozuldu ve içindeki herşeyi donduruyor
Çamaşır makinem ve kurutma makinem elektrolux, haklarında şiir bile yazabilirim
Ütüm miele utanmasa bensiz kendi kendine ütü yapacak
Birkaç ay önce miele indüksiyon ocak aldım aşk yaşıyoruz
Süpürgem dyson, onu almak için vakti zamanında çok şeyden kısıp para biriktirmiştim, çok eski model olmasına rağmen iyi ki almışım
Dik süpürgem elektrolux, sırf zevk için ev süpürüyorum elim kolum gibi
Bulaşık makinası Bosch kullandım memnun eğildim, Arçelik’in en son en gelişmiş modelini aldım hiiiiç memnun değilim, ayda iki kez üç kez arızalanıyor, daha iki ayda rafları parçalandı, annem Siemens kullanıyordu sürekli arızalanıyordu iki kez evi su basmıştı bulaşık makinasından, şimdi miele kullanıyor çok memnun

Ben evlenirken tüm elektronik eşyalarımı Bosch aldım memnunum sanıyordum ta ki taşınıp eşyalarımı değiştirene kadar
Buzdolabım malesef Bosch ve memnun değilim, daha ilk ay bozuldu ve içindeki herşeyi donduruyor
Süpürgem dyson, onu almak için vakti zamanında çok şeyden kısıp para biriktirmiştim, çok eski model olmasına rağmen iyi ki almışım
Bulaşık makinası Bosch kullandım memnun eğildim, Arçelik’in en son en gelişmiş modelini aldım hiiiiç memnun değilim, ayda iki kez üç kez arızalanıyor, daha iki ayda rafları parçalandı, annem Siemens kullanıyordu sürekli arızalanıyordu iki kez evi su basmıştı bulaşık makinasından, şimdi miele kullanıyor çok memnun
Teşekkür ederim gerçekten biraz şans işi galiba 🌸

Enerji sinifi A+++ olsun , malum elektrik faturasi…. Ben Samsung buzdolabimdan, Beko kurutma makinemden cok memnunum, genel olarak Beko secerdim sanirim.

Vaktim kısaydı yazamadım.
Bulaşık makinem Siemens.
Evde vardı ankastre.
Yıkaması çok uzun kısa program yok.
Güzel yıkıyor birşey diyemem o konuda.
Ama sepetleri paslandı.
Tabiki kullanıcı hatası denildi.
Değiştirmek zorunda kaldık.
Çamaşır makinem elektrolux.
Dört yıl önce en çok kilo yıkıyor diye aldım.
10 kiloluk.
Güzel makine.
Kısacık programı var bayılıyorum acil bir durumda şipşak güzel yıkıyor.
Kurutma makinesi Grundig.
O konuda aynı model olanlara göre benimki sıkıntılı az.
Arada tam kurutmuyor, çok uzun süreli olanı kullanıyorum mecbur diğer programlarda baya baya yaş çıkardı.
Uzun olanda da narin çamaşır kurutamıyorum.
Buzdolabım Samsung.
İç hacmi en geniş olanı.
O yüzden aldım.
Çok memnunum.
Buzluk kısmı da fazlasıyla geniş 3 raflı.
Artı bir derin dondurucuya hiç gerek duymuyorum.
Ütü Tefal çok memnunum.
Süpürge Philips marathon.
Açıkçası önceki de marathondu çok memnundum on yıl kullandım artık kasası döküldü.
İyidir diye yine marathon aldım hiç memnun değilim.
Hatta üç yıla kalmadı bozuldu bir kere.
Günlük süpürgem karcher dikey.
Philips e bin basar.
Süper çekiyor.
Tek eksisi yatay olarak koltuk altına girmiyor.
Fırın Siemens ondan da gayet memnunum.
Çaycım da Tefal.
Çok çok memnunum.
Sıcak tutma özelliği var bu çok güzel.
Belki fikir olur.🤗

Vaktim kısaydı yazamadım.
Bulaşık makinem Siemens.
Evde vardı ankastre.
Yıkaması çok uzun kısa program yok.
Güzel yıkıyor birşey diyemem o konuda.
Ama sepetleri paslandı.
Tabiki kullanıcı hatası denildi.
Değiştirmek zorunda kaldık.
Çamaşır makinem elektrolux.
Dört yıl önce en çok kilo yıkıyor diye aldım.
10 kiloluk.
Güzel makine.
Kısacık programı var bayılıyorum acil bir durumda şipşak güzel yıkıyor.
Kurutma makinesi Grundig.
O konuda aynı model olanlara göre benimki sıkıntılı az.
Arada tam kurutmuyor, çok uzun süreli olanı kullanıyorum mecbur diğer programlarda baya baya yaş çıkardı.
Uzun olanda da narin çamaşır kurutamıyorum.
Buzdolabım Samsung.
İç hacmi en geniş olanı.
O yüzden aldım.
Çok memnunum.
Buzluk kısmı da fazlasıyla geniş 3 raflı.
Artı bir derin dondurucuya hiç gerek duymuyorum.
Ütü Tefal çok memnunum.
Süpürge Philips marathon.
Açıkçası önceki de marathondu çok memnundum on yıl kullandım artık kasası döküldü.
İyidir diye yine marathon aldım hiç memnun değilim.
Hatta üç yıla kalmadı bozuldu bir kere.
Günlük süpürgem karcher dikey.
Philips e bin basar.
Süper çekiyor.
Tek eksisi yatay olarak koltuk altına girmiyor.
Fırın Siemens ondan da gayet memnunum.
Çaycım da Tefal.
Çok çok memnunum.
Sıcak tutma özelliği var bu çok güzel.
Belki fikir olur.🤗
Çok güzel yazmışsınız 😍 çok teşekkür ederim herkesin dediklerini teker teker not ettiiim 💖

Ben ayri ayrı aldim
Daha doğrusu içime en sinen buzdolabı samsungtu
Diğerlerini bosch aldim
Almayacağım tek marka arcelik
Annemin evine aldığımız tüm ürünler servis gördü 1 tanesi 2 kez sıfırla değişti bulaşık makinesi yamuk ama ispatlayamadik en son lanet olsun dedik üste para verseler evime sokmam

Ben ayri ayrı aldim
Daha doğrusu içime en sinen buzdolabı samsungtu
Diğerlerini bosch aldim
Almayacağım tek marka arcelik
Annemin evine aldığımız tüm ürünler servis gördü 1 tanesi 2 kez sıfırla değişti bulaşık makinesi yamuk ama ispatlayamadik en son lanet olsun dedik üste para verseler evime sokmam
Arçelik’ten yana bizde o sıkıntıları yaşadık o yüzden en son düşüneceklerim arasında benim de teşekkür ederim 🌸

Acilllllllll !!!!!! Kızlar beyazları temiz ve beyaz, renklileride soldurmadan yıkayan çamaşır makinesi önerisi lütfeeeeennnnnn

Buzdolabim samsung, 7 yil oldu alali, cok memnunum.
Bulasik makinem arcelik, 7 yillik, aslinda yikamasindan memnunum ama ust katin asansor sistemi bozuldu ve surekli dusuyor. Onu degistirmem gerek.
Camasir makinem arcelik, esimin bekarligindan kalma, memnunum.
Derin dondurucum beko, 3 yillik, cok memnunum.
Ankastrem arcelik, cok kullanamadim, kiraya ciktigim evde kendi ankastresi oldugu icin depoda. Ama kullandığım surece cok memnundum.
Cok araştırmadan aldim ama hepsi de iyi cikti.

Merhaba beyaz eşyalarınızın modellerini rica etsem belirtir misiniz, pek bilgim yok hangi beyaz eşyada hangi özelliklerin olması gerektiği konusunda bilgilendirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Ben de çok uzuuunca bir süre araştırmıştım ve sonunda memnuniyeti en yüksek olan Bosch'ta karar kılmıştık. Ben çok memnunum ablam da siemens'ten çok memnun mesela. Ama özellikleri bakımından ayrı ayrı da alınabilir bence bu konuda haklısınız zaten çamaşır makinesi onlarla bir arada durmuyor.

X