Beyaz Tenliler İçin Güzel Yaz Parfümü Arıyoruuum! :)

karanfil16

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
112
12
Arkadaşlar,

beyaz tenliler için hangi parfümleri önerirsiniz? Yaz parfümü arıyorumda....
Parfüm seçmede çok kararsızımdır....

tavsiyelerinizi bekliyorum :KK70:

Not: açık parfümlerden bargellomu yoksa D&P mi daha iyi?

Açık parfüm demişken parfümevi.com'da 50ml 10lira.
Piyasaya göre çok uygun.
Ben de yeni öğrendim ve sipariş verdim.
3 tane parfüm aldığında kargo ücreti de almıyorlar.
Belki denemek istersin.

Bargello'yu bilmiyorum ama D&p güzel bence.
Bargello'da alkol yoğun diyorlar genelde.

Her yere yazıyorum. Bıkmadım yazmaktan.
Armani Night çok güzel.
Ben de beyaz tenliyim.
Bazılarına fazla baharatlı geliyormuş bu koku, bana kalırsa çok tazecik, ferah ama klas bir koku.
Sen beğenmeyebilirsin. Zevkini bilmiyorum.
D&p'de çok güzel.

Noa da harika biliyorsundur. Pudramsı.
Yaza çok uygun.

Bir de Kenzo Flower çok yakışıyor açık tenlilere ama onun seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok.
Bana göre muhteşem.
Yaza yakıştırmayanlar da olabilir.

Blv Blue da çok hafif ve ferah. Yaz için güzel.

Son düzenleme:
Bence en hoş yaz kokularından biri Lancome-So magic.
Miracle kadar klasik ve bilindik değil hatta çok daha hoş hafif ama kalıcı bir koku. Şiddetle tavsiye olunur:KK34:

Ferah koksun,kokum kimseyi baymasin ama saçlarım savururken etrafa yayilsin dersen Armani Diamonds onerebilirim. Bende beyaz tenliyim,yaz parfumlerimin favorisi diyebilirim.
Suan bicok kokusun yaz uyarlamaları çıktı benim en cok beğendiğim Jean Paul Classique nin Summer Editionlari oluyo. Gidip teninde deneyip karar verebilirsin.

Arkadaşlar,

beyaz tenliler için hangi parfümleri önerirsiniz? Yaz parfümü arıyorumda....
Parfüm seçmede çok kararsızımdır....

tavsiyelerinizi bekliyorum :KK70:

Not: açık parfümlerden bargellomu yoksa D&P mi daha iyi?

Bende beyaz tenliyim Guerlain ıddyle, DKNY be delicious golden, bvlgari omnia red, issey miyake bunlar yaza çok iyi gidiyor. Kesinlikle açık alma derim, içlerinde kanserojen maddeler var biliosundur sağlığını riske atmaya hiç gerek yok. Onun yerine orjinal tester parfümleri tercih edebilirsin, Heryerde söylüyorum açık parfüm almayın. DP de 100 ml parfüm 25 tl ise orjinal tester 40 tl hem daha kalıcı hem sağlıklı canım

Ben de not aldım bazılarını evet yazın hafif koku lazım. Şimdiki kullandığımı çok seviyorum ama yaz çin biraz ağır galiba :S

Clinique Happy'nin orijinalini kullanıyorum, portakallı hafif bir yaz kokusu. Kimseyi rahatsız etmeyen bir koku.

X