Yatak Odası Dekorasyonu beyaz yatak odası takımı arıyorum

esever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
176
0
arkadaşlar ben beyaz yatak odası takımı arıyorum ama sadece beyaz olucak markalı mobilyalar uçmuş gidiyo kelebek mobilyada 5000tl doğtaşta 7000tl daha uygun bişi nerden bulucam ben???

arkadaşım bende senin için baktım netten ama sade beyaz takın yok.dediğin gibi büyük markaların var ama onlarda uçmuş hakkaten.ben evgörden aldım benimkini seneye düğünüm olcak inşallah.beyaz kahve karışımı.ben sana evgörü birde sena mobilyaya bak derim.

arkadaşlar ben beyaz yatak odası takımı arıyorum ama sadece beyaz olucak markalı mobilyalar uçmuş gidiyo kelebek mobilyada 5000tl doğtaşta 7000tl daha uygun bişi nerden bulucam ben???

Aynen bende seninle aynı durumdayım.Doğtaşın Dream modelini çok beğendim ama o parayı ona veremem.%50indirim yapsa 3500Tl ye inse ancak o zaman alabilirim.Çünkü daha alıncak yatak ve baza var.Onlarda toplamda 1400tl ediyor.

Beyaz yatak odaları Doğtaşın çok güzel.Ama para yok..:nazar:

canim ben yorumlara baktim Istanbul Eyupdeymis,bir arkadas solemis.Dilek mobilya.fiyati da 3un civarinda.bazayla beraber 3un civarinda.cooook pazarlik etmen lazim.bize bu mobilyayi sanirim 7ye demislerdi,3 civari alik.

gardop genişlik ve boyu nedir? en az 270cm genişlik düşünüyorumda.gerçekten çok güzelmiş takımın.Şuan hala kullanıormusun memnunmusun?

Esever beğeneceğin bi model bulabildin mi?
Benim de bi önerim olacak hala bulamadıysan :asigim:

Bende DOĞTAŞ ın LEGEND takımını yaptırdım. İmalat yerini buldum. Abla bu dakım 6.500 TL dedi biz inanmadık gerçekten de fiyatı oydu oysa ben kolduk takımlarımla yatak odamı 5.300 TL ye yaptırdım. Amerikan cevizi (kahve+beyaz) karışımı. Konsolu çok şık alışılagelmiş bir model değil. Değişik ayna çekiliyor yana arkası raf çekmeceli falan evimi yerleştiriyim hepsinin resmini çekip koyacağım hayırlısı ile :lepi::lepi::eek::nazar:

Bende DOĞTAŞ ın LEGEND takımını yaptırdım. İmalat yerini buldum. Abla bu dakım 6.500 TL dedi biz inanmadık gerçekten de fiyatı oydu oysa ben kolduk takımlarımla yatak odamı 5.300 TL ye yaptırdım. Amerikan cevizi (kahve+beyaz) karışımı. Konsolu çok şık alışılagelmiş bir model değil. Değişik ayna çekiliyor yana arkası raf çekmeceli falan evimi yerleştiriyim hepsinin resmini çekip koyacağım hayırlısı ile :lepi::lepi::eek::nazar:

nerdeymiş bu imalat yeri adres verebilirmisin?

tavsiyelere açığım canım

Ben kelebeğin modelini( ölçüler 1e1) yaptırdım
1.100 tuttu

Dolap
şifonyer
2 yatak yanı çekmece
1yatakbaşı
baza çerçevesi

Baza aldım içine de o ayrı

İstersen bak....ben daha nişanlıyım mobilyaların imal edildiği yerde çektiğim resimler var o yüzden...Daha evimi düzenlemedik... :çok üzgünüm:

ızmir'de Karabağlar'da mobilyacıları dolaşırken bir modele rastladık.. Yatak odası takımı tamamen beyaz, dolaplar sürgülü..

internette dekorart diye arat, gelen adreste 2008 katalogunda K055 modeli..

Bir bak fikir verebilir canım..

Arkadaşlar Benim babam mobilyacı özel tasarım imalatta yapıyor.İzmir Karabağlarda..beğendiğiniz mobilyaları toptan fiyata veriyoruz..bilginize

daha uygun fiyata imal ettirebiliriz sana cnm

arkadaşlar bu benim ilk mesajım,herkese merhaba...
ben de mobilya araştırıyorum.doğtaştakileri beğendim ben de.ama gerçekten fiyatlar bu kadar pahalı mı orada.

arkadaslar ben de beyaz lake sürgülü arıyorum ama bulamadım kocaelinde tavsiye edeceğiniz bir mobilyacı varmıdır acaba ben yaptırmayı da düsündüm baslık gardrop iki sifoniyer 7 milyar diyorlar cüsss dedim lake olmazsa 4.5 oluyormus fiyat ama beyaz dolapta raylar alüminyum dıstan gorunecekmis napsam bilmiyorum kararsız kaldım yavvv

X