Beyazlar almış başını gidiyor

İşte sorun şu aslında ben koyu küllü kumral boyatıyorum ama 3 hafta sonra akıyor dip boya ve ortaya çıkan renk kızılımsı kahvemsi sıcak bir ton oluyor o bana hiç mi hiç yakışmıyor o kadar solgun ölü gibi gösteriyor ki, koyuluk kalsa küllülük kalsa zaten boyatırım :KK43:
Mor şampuan kullanabilirsin

Boyalı saçlar için tuZsuz şampuan kullanın. Ayrıca her üç duşun birinde tuZsuz şampuan yerine mor şampuan kullanın. Mor şampuandan çok az bir miktar ile saçınızı şampuanlayıp 3 dakika beklettikten sonra çok çok iyi durulayın. Ayrıca tedbir olarak dip boyanızı yaptırırken kuaför boya karışımınıZın içine yarım çay kaşığı Igora turuncu önleyici boyadan karıştırsın.

20 yasinda sacladim beyazlamaya basladi.. 33 yasindayim cook beyazim var.. özellikle sakklarim bembeyaz. ama boyatmiyorum.. boya sac derisindeki saca renk veren melanin bigmentini ölduruyor diye biliyorum.. boyadikca daha fazla beyazliyor.. ben boyamiyorum.. alistim artik hatta seviyorum..
herkes ayni olmak zorunda degil..
elvin levinleri taniyor musunuz bilmiyorum
onunda sacinin yarisi beyaz ama cok yakisiyor ona da.. bilmiyorum bence rahatsiz olunacak bisey yok.. sevin.. alismaya calisin.. ve en onemlisi boyamayin..yada illa boyayacaksaniz uclardan renk atin arada kayniyor beyazlar..

Belki bu da dert mi diyeceksiniz ama beni takıntılı hale getiren aynalara küstüren kafamın sürekli saçlarımda olmasına neden olan şey bu; 26 yaşında beyazlamış olan saçlarım.
Üniversitede can sıkıntısından saçlarımı boyuyordum şimdiyse boyamak istemiyorum ama beyazlarım çok ve hepsi sadece başımın ön görünen kısmında konuşlanmış durumdalar. Arkalarda tek tel beyazım yok, geçen sene 6 ay boyatmadım alışmaya çalıştım ama alışamayıp gidip tekrar boyattım ombre yaptırıp.
Belki uçlarını açtırırsam beyazlar çıkınca gözüme kötü görünmez dedim ombre yaptırdım, diplerim de boyandı aktıkça dore-turuncu bir hal aldı diplerden beyaz beyaz parlamaya başladı.. Şuan yine boyatmama kararı aldım ayrım çizgimi değiştiricem tek tük beyazlarımın olduğu yerden ayırıcam saçlarımı şubata kadar boyatmamayı düşünüyorum. Ama şuan o kadar renk cümbüşü ki kafam bu halde de gezemem ne yapsam işin içinden çıkamadım, kuaförler boyayalım diyor küllü boyasam da 1 ay sonra akıp kızıl kahve oluyor saçlarım.
Beyazları olan arkadaşlarım boyatmayıp mutlu olan var mı ? veya boyatıp '' yoo benim aksa da turunculaşmıyor'' diyen var mı ?
Dert edindim takıntı edindim kurtulamıyorum bu ruh halinden :KK43:
küllü renge düzenli olarak 3-5 kez boyatırsanız renk oturur alttan turuncu çıkmaz.. 23 yaşımda kardeşimi kazada kaybettim,saçlarım bir anda beyazladı, şu an 38 yaşındayım, boyatıyorum düzenli olarak 1 ayda bile diplerden bembeyaz görünüyor ama yapılacak bişey yok bence, bu arada ben boyatmayıp da beyazları belli olan insanları gerçekten hiç beğenmiyorum çok bakımsız gözüküyorlar bence, ha griye boyatılıp bir tarz yaratılsa daha iyi durabilir.

ben 3 senedir saçlarimi boyamiyorum.
uçlarda var kestiriyorum onu da..
tamamen doğal rengi ve beyazlarim var.
değişik yapsam mı dedim kaçindim

beyazlar karışık sanki küllü gibi duruyor:)
hoş ama:) böle olmak için boyatiyolar kuaförde.

beyazlar karışık sanki küllü gibi duruyor:)
hoş ama:) böle olmak için boyatiyolar kuaförde.

X