Saç Rengi ve Saç Boyama Beyazlayan saclarim hakkinda lutfen bakin

Geçen haftalarda 11 yaşındaki öğrencim okul koridorunda beni durdurdu ve "öğretmenim kolumda tespit edilen kitle temizmiş..bu sefer kanser değilmişim" diye benimle paylaştı müjdeli haberi..benim ve diğer iş arkadaşlarımın o haftası bayram havasında geçti ..çocuğumuzun kolundan daha önce kanserli kemik alındığı için platin var..akciğeri tam değil yine başka bir kanser nedeniyle oranın da bir bölümü alındı..ama hepimiz nasıl mutluyuz çünkü bu gün herşey yolunda 🤲 ne çok şükür sebebi var şu hayatta
Bazı insanlar gerçekten dert olan bişey yaşamadıkları için saçma sapan şeyleri dert edip karalar bağlıyorlar. Derdi büyük olanlar daha sakin karşılıyor çok daha dert edilecek şeyleri. Saçı beyazmış, gözleri kuruyormuş ayy ne korkunç. Çok kızıyorum, cidden karşımda olsalar hayatında kimseye parmağıyla bile vurmamış bir insan olarak bir osmanlı tokadı şaklatmak istiyorum suratlarına.

Yavruya allah şifa versin, hep iyi, çok iyi olsun umarım🥺

Benimkiler 20'lerimde beyazlamaya başlamıştı.Boyatiyorum.
Dokulmedigi takdirde problem yok bence.
Gönül ister ki beyazlamisin ama ya genlerden ya da yaştan olacak illa ki :/

Nerden biliyorsunuz dert cekmedigimi 18 yaşında zorla evlendirildim 13 yıl istemediğim bir hayat yaşadım...13 yılın içinde neler neler var... ve tabi boşandıktan sonra ki hayatım...

Sizinde çıksinda o zaman intihar edersiniz demiyorum size
Sizin gibilerin sorunu ne biliyor musunuz ? Gerçek bir derdinizin olmaması.Umarim en kısa zamanda şöyle nur topu gibi Roma mızrağı kadar bir derdiniz olur bak o zaman aynaya bakmaya fırsatın kalıyor mu

Neden beddua ediyorsunuz? Sizin derdiniz var anlaşılan size derdi ben mi verdim?
Hem nerden biliyorsunuz hiç derdim olmadığını ?
Pess

Merhaba hanımlar. 36 yaşındayım 25 yasindan beri saçlarım beyazlar. Anne tarafininda erken beyazlamis. 6 aydır saçımı boyamıyordum önlerden çerçeve şeklinde bu durumu hiç takmazdım ama son 1 buçuk aydır çok takıyorum çünkü annem o zaman farkedip bu duruma çok şaşırdı. O gün kalbime bir bicak saplandı sanki hala da orda duruyor. Sürekli aynaya bakıyorum uyku uyuamıyorum yemek yiyemiyorum evet bu dert mi diyeceksiniz benim için de değildi. Ama şimdi dert oldu. Var mi benim gibi olan nasıl kurtulurum bu durumdan ya da yok mudur durdurmak için bi çare.
Lütfen beni eleştirmeden okuyun bu konuyu çok kafaya taktım işin içinden çıkamıyorum psikolojik destekte alıyorum 1 haftadır ilaçların yan etkisi mi acaba düşünmeden edemiyorum aynaya baktıkça daha çok görüyorum. Bakmadan edemiyorum benim gibi beyazlayan saçlarını kafaya takan var mi acaba

Yaşım 43 saçımı bıraksam komple beyazlar altı ayda. Dert ediyor muyum? Yoooo ayda bir gidip boyatıyorum dert mi kalmadı Allasen yapmayın. Elinizde değil biliyorum inşallah terapi ile aşarsınız.

Nerden biliyorsunuz dert cekmedigimi 18 yaşında zorla evlendirildim 13 yıl istemediğim bir hayat yaşadım...13 yılın içinde neler neler var... ve tabi boşandıktan sonra ki hayatım...
Keşke bunları da belirtseymişsiniz sanırım bu saç olayı sizde son damla olmuş :/

Lütfen beni eleştirmeden okuyun bu konuyu çok kafaya taktım işin içinden çıkamıyorum psikolojik destekte alıyorum 1 haftadır ilaçların yan etkisi mi acaba düşünmeden edemiyorum aynaya baktıkça daha çok görüyorum. Bakmadan edemiyorum benim gibi beyazlayan saçlarını kafaya takan var mi acaba
Ablacim niye hala boyamıyorsun?

Merhaba hanımlar. 36 yaşındayım 25 yasindan beri saçlarım beyazlar. Anne tarafininda erken beyazlamis. 6 aydır saçımı boyamıyordum önlerden çerçeve şeklinde bu durumu hiç takmazdım ama son 1 buçuk aydır çok takıyorum çünkü annem o zaman farkedip bu duruma çok şaşırdı. O gün kalbime bir bicak saplandı sanki hala da orda duruyor. Sürekli aynaya bakıyorum uyku uyuamıyorum yemek yiyemiyorum evet bu dert mi diyeceksiniz benim için de değildi. Ama şimdi dert oldu. Var mi benim gibi olan nasıl kurtulurum bu durumdan ya da yok mudur durdurmak için bi çare.
birde bayıl feriha

yaşınız 36,saç beyazlaması için başlangıç 25+ da çok normal ,e bi zahmet zaten beyazlasın kolaymı büyümek... altı üstü beyazlamış çok kafaya takıyorsanız boyatın ne demek nasıl kurtulurum hastalık değil ki bu ay

2 hafta önce boyadım. Dipten yine çıktılar ve ön taraftalar
Orası öyle sürekli boyamak gerekiyor. Sizi bu kadar üzen saçların beyazlaması mi yoksa saçların beyazladigini görmek başka şeyler mi hatirlatiyor acaba? Ne bileyim gençliğim mi gidiyor falan gibi. Ben de beyazlarımı görünce üzülüyorum ama bu kadar kendini kahredecek bir şey de yok ortada

Orası öyle sürekli boyamak gerekiyor. Sizi bu kadar üzen saçların beyazlaması mi yoksa saçların beyazladigini görmek başka şeyler mi hatirlatiyor acaba? Ne bileyim gençliğim mi gidiyor falan gibi. Ben de beyazlarımı görünce üzülüyorum ama bu kadar kendini kahredecek bir şey de yok ortada
Bilmiyorum sürekli ağlamak geliyor içimden sanki Bisey olmuş ya da birisi ölmüş gibi tarifsiz bi acı var içimde. Sanki saçlarımdaki beyazlar olmasa onca derdim dert degilmis gibi geliyor

Ben de saçım beyazlasa da, beyaz boyamaktan kurtulsam diye bekliyorum :KK53: Aşağılamak için söylemiyorum sizin psikolojiniz bozulmuş. Tek çareniz saçınızı boyamak, burada kimsenin size yardımcı olabileceğini sanmıyorum. Normal değil söyledikleriniz, destek alın mutlaka.

X