Beyin damarında kalınlaşma

Benim annemde şuan hayatını etkileyen köklü bişey yok ama teşhis ortada ve ben fark ediyorum eşim de fark ediyo annemin durumunu bazı bitki çayları yeni ilgi alanları vs onun kendini daha iyi hissetmesini sağlar kesinlikle hasta muamelesi yapmayın

başta üzüldüm ama onun tavrı o kadar cesurcaydı ki o bana moral oldu.sabretmeyi öğrenmeliyim dedim.sonuçta yapmamız gerekeni yapıyoruz.doktora gidiyoruz.benim hayatım şu an zaten sorunlu.dolayısıyla şu son dönemde o kadar üzüldüm ki bilemezsiniz.

Soyle bizde tikaniklik tam oldu sonra acildi simdi ne kadari tikali bu ay ki kontrolde ogrenecegiz . Kan sulandirici kullaniuoruz su an. Acil ilacli tomo cekilince benim annem rahatladi ama bizim tikaniklik emboli sonuci oldu sizin ki muhtemel aterosiklerotik bir durumdan dolayi tikali

Merhaba aynısı annem dede var unutkanlık şikayetiyle gittik nöroloji ye amnezi dedi doktor annenizin şimdiki durumu nedir acaba düzeldi mi kötüleşti mi ne olur bilen biri bana yardımcı olsun lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…