Beylikdüzü Anneleri

dab

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
16
19
35
Merhaba arkadaşlar;
Beylikduzunde oturuyorum ve 3 aylik bir kizim var :KK54: Doguma kadar calisiyordum ama kizima bakmak icin bir sure ara verdim. Beylikduzunde oturan ve benim gibi bebegini buyuten annelerle bir paylasim alani olsun istedim. Burada sorunlarimizi, doktor tavsiyelerimizi, bebegimizle yapabilecegimiz etkinlikleri vs. paylasabiliriz diye dusunuyorum. Belki ileride bebislerimizle bir kahve etkinligi bile ayarlayabiliriz :KK50: Ozellikle kisa zamandir Beylikduzunde oturan annelere faydali olacaktir.
Ilk tavsiye benden olsun. Ben doktor konusunda uzun sure karar veremeyenlerdenim. Uzun arastirmalar sonucu Medicana Beylikduzu hastanesinde Vedat Bas'a karar verdim. 2 aydir gidiyoruz ve ilgisinden memnunuz. Oncesinde yine ayni hastanede Asiye Nuhoglu'na gitmistik. O da cok tecrubeli bir doktor ama ilgi alaka konusunda Vedat Bey bana daha yakin geldi. :KK72:

Merhaba ben de Beylikdüzü'nde yaşıyorum ve çocuk doktoru arayışındayım. Oğlum 15 günlük Vedat beyi duymuştum başka öneriler var mı

Merhaba ben de Beylikdüzü'nde yaşıyorum ve çocuk doktoru arayışındayım. Oğlum 15 günlük Vedat beyi duymuştum başka öneriler var mı
Merhaba
Kızımı Vedat beye götürüyordum ama medicana dan ayrıldı. Muayenehane açtı. O yüzden 2 aydır Acıbadem'de Anıl Yeşildal'a gidiyoruz. Ben çok memnunum ilgili ve tamamen mama karşıtı bir doktor. Bu benim için çok önemliydi.
Bu arada nickiniz çok güzelmiş benim kızımın adı da Arven

Merhaba
Kızımı Vedat beye götürüyordum ama medicana dan ayrıldı. Muayenehane açtı. O yüzden 2 aydır Acıbadem'de Anıl Yeşildal'a gidiyoruz. Ben çok memnunum ilgili ve tamamen mama karşıtı bir doktor. Bu benim için çok önemliydi.
Bu arada nickiniz çok güzelmiş benim kızımın adı da Arven
Ah Cnm ben de öğrendim vedat beyin ayrıldığını ve çok üzüldüm. Acıbadem hangisi acaba. Miktat medi life dan çok duydum ama feci kalabalık olduğu için gitmek istemiyorum. Kızım olsa ben de arven koyacaktım adını:) en enn en sevdiğim isim

merhabalar ben de beylikdüzündeyim. 8 ve 5 yaşlarında 2 kızım var. Biz de medicana da vedat bey murat beye gidiyorduk. geçen hafta oksuruk ve ateş başlayınca anıl beye gittik. ilk izlenimlerim ilaç karşıtı bir dr olduğu yönünde...
küçük kızım çok çabuk hastalanıyor ve ağır geçiriyor. geçen sene antibiyotiksiz ayımız olmadı maalesef ... Tabii okula yeni başlamasının etkisi çok buyuk bunda... Ben medilifetaki miktat beyden pek hoşlanmadım muayene etmesi ve ilgisi bana gore yeterli değildi ama tabii bu kişiden kişiye değişir:) Bir de kolon hastanesinde Zeynel bey var. ilgisi ve tecrübesi aynen vedat bey gibi aklınızda bulunsun arkadaşlar...

merhabalar ben de beylikdüzündeyim. 8 ve 5 yaşlarında 2 kızım var. Biz de medicana da vedat bey murat beye gidiyorduk. geçen hafta oksuruk ve ateş başlayınca anıl beye gittik. ilk izlenimlerim ilaç karşıtı bir dr olduğu yönünde...
küçük kızım çok çabuk hastalanıyor ve ağır geçiriyor. geçen sene antibiyotiksiz ayımız olmadı maalesef ... Tabii okula yeni başlamasının etkisi çok buyuk bunda... Ben medilifetaki miktat beyden pek hoşlanmadım muayene etmesi ve ilgisi bana gore yeterli değildi ama tabii bu kişiden kişiye değişir:) Bir de kolon hastanesinde Zeynel bey var. ilgisi ve tecrübesi aynen vedat bey gibi aklınızda bulunsun arkadaşlar...
Ben de Anıl beyden çok memnunum. Aynı şekilde benim kızım da hastalandığında ilaç vermeden atlatmamız için bizi yönlendirdi. En ufak sorunda insanı daha çok geren doktorlardan sonra Anıl bey bize çok iyi geldi. Sürekli ulaşılabilir olması da ayrıca bir artı.

Ben miktat beyefendi ye gittim çok sıcak karşıladı ama bilemiyorum ilk çocuk olduğu için değerlendirme yapmam için erken. Ama Zeynel de iyiydi gerçekten. Bu arada benim oğlum 1 aylık oldu ama burun hırıltısı ve akıntısı geçmedi

Ben miktat beyefendi ye gittim çok sıcak karşıladı ama bilemiyorum ilk çocuk olduğu için değerlendirme yapmam için erken. Ama Zeynel de iyiydi gerçekten. Bu arada benim oğlum 1 aylık oldu ama burun hırıltısı ve akıntısı geçmedi
Kızımda bahar alerjisi var bahar aylarında hep burun tıkanıklığı yaşıyoruz. Ben uzun süre soğuk algınlığı sandım ama yaz gelince bütün şikayetler bitti. Acaba öyle bir şey olabilir mi dedim. Doğduğundan beri mi burun hırıltısı var?

Ben de Anıl beyden çok memnunum. Aynı şekilde benim kızım da hastalandığında ilaç vermeden atlatmamız için bizi yönlendirdi. En ufak sorunda insanı daha çok geren doktorlardan sonra Anıl bey bize çok iyi geldi. Sürekli ulaşılabilir olması da ayrıca bir artı.

Doğduğunda babaanne hastaydı Zeynel etkilenmiş olabilir dedi ama 1 ay oldu hala burnunda hırıltı ve sümük var. Ne zor işler. İnsanın en küçük şeye kalbi titriyor

Bizde Anıl Yesildala götürüyoruz. Çok çok memnunuz. Çünkü her an ulasabiliyoruz ve her sorumuza yanıt alıyoruz. Çok ilgili bir doktor.

Bu arada arkadaşlar ise başlamak zorunda olduğum için Aralık ayında başlayacak bakıcı arıyorum.

Bizde Anıl Yesildala götürüyoruz. Çok çok memnunuz. Çünkü her an ulasabiliyoruz ve her sorumuza yanıt alıyoruz. Çok ilgili bir doktor.

Bu arada arkadaşlar ise başlamak zorunda olduğum için Aralık ayında başlayacak bakıcı arıyorum.
. Ben de 3 aylıkken başlayacağım

Umarım ilgilenen birileri görür de iyi bir bakıcı bulursunuz bebeğinize...

Kızlar benim oğlum sürekli elini kulağına götürüyor. 2.5 aylık. Başka sıkıntısı Yok ama bilemedim yani.

X