Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Beylikdüzünde önereceğiniz çocuk doktoru

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

Sultan3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2019
354
183
34
Merhaba, beylikdüzüne taşındım buraya çok yabancıyım. Bebeğim için iyi bir çocuk doktoru arıyorum. Önerebileceğiniz çocuk doktoru var mı acaba. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Murat Keskin. Ben oglumu ona götürüyorum. Beylikduzunde en iyi doktorların nerdeyse hepsine gittik. Hep duyuyordum ama fiyati diğerlerine göre pahali o yüzden gitmemistim fakat 1 keresinde 4 gun oğlumun ateşini 39 40 in altına dusuremediler. Düşmesiyle çıkması bir oluyordu, ogluma baska yapabilecekleri hicbirsey olmadigini soylediler. Araştırma hastanesine götürdüm, onlarda aynisini söylediler. 5. Gun Murat Beye götürdüm. Sabah akşam 1 g antibiyotik yiyordu, fazladan ara doz uyguladı, Oğlumun atesi dustu ve bir daha cikmadi. Buna benzer 1 2 olayımız daha oldu. Diğerlerine göre pahali ama vazgecemeyecegim bir doktor.
Merhaba, beylikdüzüne taşındım buraya çok yabancıyım. Bebeğim için iyi bir çocuk doktoru arıyorum. Önerebileceğiniz çocuk doktoru var mı acaba. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Medilife saadet rizaoglu
Tavsiye ederim. Oglumun bebeklikten beri doktoru

Tam da Murat Keskin'i yazmak için başlığa girmiştim ki yazılmış.Oglumun 7yil boyunca doktoruydu.Tasindigimiz İcin artık değil fakat bazen uzak gelip başka doktora goturdugumuzde de mutlaka cift dikis yapmak zorunda kaldık.Verdigi ilaçlar hep nokta atışı oldu.İlgilenmesi ve insanlığı bile yeter ki gerçekten çok iyi bir çocuk doktoru.

Tam da Murat Keskin'i yazmak için başlığa girmiştim ki yazılmış.Oglumun 7yil boyunca doktoruydu.Tasindigimiz İcin artık değil fakat bazen uzak gelip başka doktora goturdugumuzde de mutlaka cift dikis yapmak zorunda kaldık.Verdigi ilaçlar hep nokta atışı oldu.İlgilenmesi ve insanlığı bile yeter ki gerçekten çok iyi bir çocuk doktoru.
Merhaba hangi hastane acaba

X