Bi bakar mısınız???

NurdanArslan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
21
12
40
Arkadaslar ben daha once de yazdım. Cok yardımcı olanlar oldu allah bin kere razı olsun onlardan. Ben 10 şubat günü istemediğim bir birlikteliğe maruz kaldım maalesef. Ve yumurtlama dönemime çok yakındı,karşımdaki kişi korunmadı bile. Bir miktar spermi gelmiş olabilir veya tamamen gelmiş olabilir diye düşünerek 9 saat sonra ella içtim ve uyudum. Yani ilacı kusmadım etmedim. Ella kullandıktan 2 hafta sonra normal adet kanamamdan daha az bir kanamam oldu benim. Ama rengi kırmızıydı, ikinci günü ped değiştirmem gereken kadar kan vardı. 4 gün kadar süren bu kanamam sonunda siyah renge döndü ve kesildi. Ben de bu kanamalar bittikten 1 gün sonra 2 gün sonra ve 3 gün sonra idrar testleri yapmay başladım. İlk ikisi hassas bir gebelik testiydi negatif verdi. Ama 3.test kasetti ve 10 dakikadan sonra bir çizgi belirdi. Hemen gidip kan verdim ve bu sırada ilişki üstünden 17 gün kadar geçmişti. Ocak ayı adet tarihim de ayın 26sıydı bu arada. Az önce bahsettiğim kanama 25 şubatta oldu. Kan testi 0.42yle negatif çıktı. Ama ben 5 gün sonra aynı kuruma gidip tekrarladım testimi. 0.40 çıktı. Bu işlemden de yaklaşık 2-3 gün sonra vajinal ultrasonla başka bir kurumda kontrolüm sağlandı, bulguya rastlanılmadı. Daha sonra 13 martta bir hastahane laboratuvarında kan testimi yaptırdım ve <0.2 sonucunu aldım. Bu sonuç beni bir süre rahatlatsa da hala çok endişeli olduğumdan ötürü ilk kan verdiğim kuruma tekrar kan verdim ve sonucum 0.20ydi. Cumartesi veya cuma günüyse tekrar kan verdim sonuç yine negatifti. Pazartesi günü vajinal ultrason+kan testiyle bakıldı yine hiç bir bulguya rastlanmadı. Ve dün yine kan verdim bir hastahaneye 0.34tü değerim. Bu sabah ilk idrarımla yine bir idrar testi yaptım. Artık ilişki üstünden yaklaşık 40 gün geçti. Çıksa çıkardı değil mi? Silik bir çizgi de göremiyorum ama yine de bakabilir misiniz? En son vajinal ultrasona girdiğimde doktor bana doğum kontrol ilacı verdi ve 3-5 güne adet görürsün zaten dedi rahmin kalınlaşmış dedi. Ben de tarlusal vs vs almadım.

Eklentiler

• IMG_20210325_092848.jpg
    IMG_20210325_092848.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 487

NurdanArslan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
21
12
40
Bunlar da online şekilde aldığım kan tahlili sonuçlarım. Tarih düzenine göre ekliyorum. Artık gerçekten rahatlamak istiyorum çünkü adet görmedim hala. Beklenen adet tarihime de 3 gün kadar var. Ben ne yapayım sizce bir yardımcı olun. Dün akşam da 2-2.5 saat idrar tutup yine kaset test yapmıştım onu da ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20210325_095632.jpg
    Screenshot_20210325_095632.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 467
  • Screenshot_20210325_095608.jpg
    Screenshot_20210325_095608.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 153
  • Screenshot_20210325_095545.jpg
    Screenshot_20210325_095545.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 134
  • Screenshot_20210325_095529.jpg
    Screenshot_20210325_095529.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 123
  • Screenshot_20210324_135305.jpg
    Screenshot_20210324_135305.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 204
  • IMG_20210325_020136.jpg
    IMG_20210325_020136.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 474

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.274
1.791
5 dk dan sonra beliren Çizgi kuruma çizgisidir bende gebelik olmadigini düşünüyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-05-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gokkusaginadusenbukalemun

Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir. 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
965
1.086
Hamile olma ihtimaliniz kesinlikle yok. İçiniz rahat olsun. İdrar testleri zaten yanıltabilir. Ama kan testleri sonuçları kesindir. 5 in altındaki tüm değerler negatiftir.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :54 Kg. Şimdiki Kilom :49 Kg.

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.274
1.791

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-05-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

annebebekvesaglik

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Mart 2021
206
71
31
hayır yok. 0-5 deger arası yok demek gebelik. kaldı kı 10 dk sonra test sonucu hatalı cıkar ilk 5 dk ıcınde bakmanız lazım. """"Ben 10 şubat günü istemediğim bir birlikteliğe maruz kaldım maalesef.""""bu yazınız beni cok cok uzdu ya esiniz mi sevgiliniz mi ya da ruh hastası sapıgın biri mi bilmiyorum ama çok uzuldum. kadın olmak cok zor belki de insan olmak zor
dilerim birdaha asla boyle bir sey yasamayın

diklerim hiç bir canlı yasamasın

Fzehra26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
734
1.011
30
sizce pozitif mi emin olamadım 🤷🏼‍♀️Kan testine gidecem ona göre

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Trtrtrtrt123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2021
10
0
20
Arkadaslar ben daha once de yazdım. Cok yardımcı olanlar oldu allah bin kere razı olsun onlardan. Ben 10 şubat günü istemediğim bir birlikteliğe maruz kaldım maalesef. Ve yumurtlama dönemime çok yakındı,karşımdaki kişi korunmadı bile. Bir miktar spermi gelmiş olabilir veya tamamen gelmiş olabilir diye düşünerek 9 saat sonra ella içtim ve uyudum. Yani ilacı kusmadım etmedim. Ella kullandıktan 2 hafta sonra normal adet kanamamdan daha az bir kanamam oldu benim. Ama rengi kırmızıydı, ikinci günü ped değiştirmem gereken kadar kan vardı. 4 gün kadar süren bu kanamam sonunda siyah renge döndü ve kesildi. Ben de bu kanamalar bittikten 1 gün sonra 2 gün sonra ve 3 gün sonra idrar testleri yapmay başladım. İlk ikisi hassas bir gebelik testiydi negatif verdi. Ama 3.test kasetti ve 10 dakikadan sonra bir çizgi belirdi. Hemen gidip kan verdim ve bu sırada ilişki üstünden 17 gün kadar geçmişti. Ocak ayı adet tarihim de ayın 26sıydı bu arada. Az önce bahsettiğim kanama 25 şubatta oldu. Kan testi 0.42yle negatif çıktı. Ama ben 5 gün sonra aynı kuruma gidip tekrarladım testimi. 0.40 çıktı. Bu işlemden de yaklaşık 2-3 gün sonra vajinal ultrasonla başka bir kurumda kontrolüm sağlandı, bulguya rastlanılmadı. Daha sonra 13 martta bir hastahane laboratuvarında kan testimi yaptırdım ve <0.2 sonucunu aldım. Bu sonuç beni bir süre rahatlatsa da hala çok endişeli olduğumdan ötürü ilk kan verdiğim kuruma tekrar kan verdim ve sonucum 0.20ydi. Cumartesi veya cuma günüyse tekrar kan verdim sonuç yine negatifti. Pazartesi günü vajinal ultrason+kan testiyle bakıldı yine hiç bir bulguya rastlanmadı. Ve dün yine kan verdim bir hastahaneye 0.34tü değerim. Bu sabah ilk idrarımla yine bir idrar testi yaptım. Artık ilişki üstünden yaklaşık 40 gün geçti. Çıksa çıkardı değil mi? Silik bir çizgi de göremiyorum ama yine de bakabilir misiniz? En son vajinal ultrasona girdiğimde doktor bana doğum kontrol ilacı verdi ve 3-5 güne adet görürsün zaten dedi rahmin kalınlaşmış dedi. Ben de tarlusal vs vs almadım.
Bu bahsettiğiniz kanama sanırım adet kanaması değil vajina kanaması yani şöyle anlatıyım fazla zorladiysa sizin zevk suyunuz gelmeden onun kanaması olabilir eğer düşündüğüm şeyse korkmanıza gerek yok