Bi bakar mısınız???

NurdanArslan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
21
12
43
Arkadaslar ben daha once de yazdım. Cok yardımcı olanlar oldu allah bin kere razı olsun onlardan. Ben 10 şubat günü istemediğim bir birlikteliğe maruz kaldım maalesef. Ve yumurtlama dönemime çok yakındı,karşımdaki kişi korunmadı bile. Bir miktar spermi gelmiş olabilir veya tamamen gelmiş olabilir diye düşünerek 9 saat sonra ella içtim ve uyudum. Yani ilacı kusmadım etmedim. Ella kullandıktan 2 hafta sonra normal adet kanamamdan daha az bir kanamam oldu benim. Ama rengi kırmızıydı, ikinci günü ped değiştirmem gereken kadar kan vardı. 4 gün kadar süren bu kanamam sonunda siyah renge döndü ve kesildi. Ben de bu kanamalar bittikten 1 gün sonra 2 gün sonra ve 3 gün sonra idrar testleri yapmay başladım. İlk ikisi hassas bir gebelik testiydi negatif verdi. Ama 3.test kasetti ve 10 dakikadan sonra bir çizgi belirdi. Hemen gidip kan verdim ve bu sırada ilişki üstünden 17 gün kadar geçmişti. Ocak ayı adet tarihim de ayın 26sıydı bu arada. Az önce bahsettiğim kanama 25 şubatta oldu. Kan testi 0.42yle negatif çıktı. Ama ben 5 gün sonra aynı kuruma gidip tekrarladım testimi. 0.40 çıktı. Bu işlemden de yaklaşık 2-3 gün sonra vajinal ultrasonla başka bir kurumda kontrolüm sağlandı, bulguya rastlanılmadı. Daha sonra 13 martta bir hastahane laboratuvarında kan testimi yaptırdım ve <0.2 sonucunu aldım. Bu sonuç beni bir süre rahatlatsa da hala çok endişeli olduğumdan ötürü ilk kan verdiğim kuruma tekrar kan verdim ve sonucum 0.20ydi. Cumartesi veya cuma günüyse tekrar kan verdim sonuç yine negatifti. Pazartesi günü vajinal ultrason+kan testiyle bakıldı yine hiç bir bulguya rastlanmadı. Ve dün yine kan verdim bir hastahaneye 0.34tü değerim. Bu sabah ilk idrarımla yine bir idrar testi yaptım. Artık ilişki üstünden yaklaşık 40 gün geçti. Çıksa çıkardı değil mi? Silik bir çizgi de göremiyorum ama yine de bakabilir misiniz? En son vajinal ultrasona girdiğimde doktor bana doğum kontrol ilacı verdi ve 3-5 güne adet görürsün zaten dedi rahmin kalınlaşmış dedi. Ben de tarlusal vs vs almadım.

Eklentiler

• IMG_20210325_092848.jpg
    IMG_20210325_092848.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 769
Bunlar da online şekilde aldığım kan tahlili sonuçlarım. Tarih düzenine göre ekliyorum. Artık gerçekten rahatlamak istiyorum çünkü adet görmedim hala. Beklenen adet tarihime de 3 gün kadar var. Ben ne yapayım sizce bir yardımcı olun. Dün akşam da 2-2.5 saat idrar tutup yine kaset test yapmıştım onu da ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20210325_095632.jpg
    Screenshot_20210325_095632.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 730
  • Screenshot_20210325_095608.jpg
    Screenshot_20210325_095608.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 277
  • Screenshot_20210325_095545.jpg
    Screenshot_20210325_095545.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 245
  • Screenshot_20210325_095529.jpg
    Screenshot_20210325_095529.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 227
  • Screenshot_20210324_135305.jpg
    Screenshot_20210324_135305.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 354
  • IMG_20210325_020136.jpg
    IMG_20210325_020136.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 760
hayır yok. 0-5 deger arası yok demek gebelik. kaldı kı 10 dk sonra test sonucu hatalı cıkar ilk 5 dk ıcınde bakmanız lazım. """"Ben 10 şubat günü istemediğim bir birlikteliğe maruz kaldım maalesef.""""bu yazınız beni cok cok uzdu ya esiniz mi sevgiliniz mi ya da ruh hastası sapıgın biri mi bilmiyorum ama çok uzuldum. kadın olmak cok zor belki de insan olmak zor
dilerim birdaha asla boyle bir sey yasamayın

diklerim hiç bir canlı yasamasın

sizce pozitif mi emin olamadım 🤷🏼‍♀️Kan testine gidecem ona göre

Arkadaslar ben daha once de yazdım. Cok yardımcı olanlar oldu allah bin kere razı olsun onlardan. Ben 10 şubat günü istemediğim bir birlikteliğe maruz kaldım maalesef. Ve yumurtlama dönemime çok yakındı,karşımdaki kişi korunmadı bile. Bir miktar spermi gelmiş olabilir veya tamamen gelmiş olabilir diye düşünerek 9 saat sonra ella içtim ve uyudum. Yani ilacı kusmadım etmedim. Ella kullandıktan 2 hafta sonra normal adet kanamamdan daha az bir kanamam oldu benim. Ama rengi kırmızıydı, ikinci günü ped değiştirmem gereken kadar kan vardı. 4 gün kadar süren bu kanamam sonunda siyah renge döndü ve kesildi. Ben de bu kanamalar bittikten 1 gün sonra 2 gün sonra ve 3 gün sonra idrar testleri yapmay başladım. İlk ikisi hassas bir gebelik testiydi negatif verdi. Ama 3.test kasetti ve 10 dakikadan sonra bir çizgi belirdi. Hemen gidip kan verdim ve bu sırada ilişki üstünden 17 gün kadar geçmişti. Ocak ayı adet tarihim de ayın 26sıydı bu arada. Az önce bahsettiğim kanama 25 şubatta oldu. Kan testi 0.42yle negatif çıktı. Ama ben 5 gün sonra aynı kuruma gidip tekrarladım testimi. 0.40 çıktı. Bu işlemden de yaklaşık 2-3 gün sonra vajinal ultrasonla başka bir kurumda kontrolüm sağlandı, bulguya rastlanılmadı. Daha sonra 13 martta bir hastahane laboratuvarında kan testimi yaptırdım ve <0.2 sonucunu aldım. Bu sonuç beni bir süre rahatlatsa da hala çok endişeli olduğumdan ötürü ilk kan verdiğim kuruma tekrar kan verdim ve sonucum 0.20ydi. Cumartesi veya cuma günüyse tekrar kan verdim sonuç yine negatifti. Pazartesi günü vajinal ultrason+kan testiyle bakıldı yine hiç bir bulguya rastlanmadı. Ve dün yine kan verdim bir hastahaneye 0.34tü değerim. Bu sabah ilk idrarımla yine bir idrar testi yaptım. Artık ilişki üstünden yaklaşık 40 gün geçti. Çıksa çıkardı değil mi? Silik bir çizgi de göremiyorum ama yine de bakabilir misiniz? En son vajinal ultrasona girdiğimde doktor bana doğum kontrol ilacı verdi ve 3-5 güne adet görürsün zaten dedi rahmin kalınlaşmış dedi. Ben de tarlusal vs vs almadım.
Bu bahsettiğiniz kanama sanırım adet kanaması değil vajina kanaması yani şöyle anlatıyım fazla zorladiysa sizin zevk suyunuz gelmeden onun kanaması olabilir eğer düşündüğüm şeyse korkmanıza gerek yok

Bunlar da online şekilde aldığım kan tahlili sonuçlarım. Tarih düzenine göre ekliyorum. Artık gerçekten rahatlamak istiyorum çünkü adet görmedim hala. Beklenen adet tarihime de 3 gün kadar var. Ben ne yapayım sizce bir yardımcı olun. Dün akşam da 2-2.5 saat idrar tutup yine kaset test yapmıştım onu da ekliyorum.
Ahh hamile kalabilmek keske bukadar kolay olsa.. merak etmeyin hamile degilsiniz. Ama bukadar test sonucuna ragmen ikna olmadıysanız burda yazılanlarlada ikna olacağınızı sanmıyorum🤷

Hormonal yükleyip kendini ziyan etme o ilaçlar faydalı diye biliyorum emin ol hamile deilsin

Merhaba arkadaşlar,
Öncesinde şunu söylemek istiyorum 11 mayis yumurtlama günümdü ama 13 mayıstan 16 mayısa kadar 3 gün süren korunmasız bir ilişkimiz oldu ...
Benim normalde adetim 25 günde 1 di , doktorumun verdiği adet geciktiriciyi kullandıktan sonra 28 günde 1 oldu . Adet geciktiriciyi 6 gün kullandim ve bıraktıktan 2 gün sonra adet oldum normalde adetinin ilk günü çok sancılı geçerdi ama hafif ağrılarla atlattım. Şimdi ise adetim 25 mayıstaydı ama olmadım 1 gün gecikti ve sarı akıntım var arada bi kasik agrim oluyor goguslerde dolgunluk var yorgunluk var ...Ilişkiden bu yana 12 13 gün geçti.
Acaba hamile miyim?
Sarı akıntı hamilelik belirtisi mi?
Yarın hamilelik testi yaptırmayı düşünüyorum acaba erken mi ?

X