Gelinlik Modelleri Bi bakarmısınız gelinliğimee lütfeeeeenm

1. gusel bence bunların içinde. 3 te gusel ama önünü gözükmüyor . 1 derim bensositososito

modelinden çok üstünde nasıl duracağı önemli
bence beğendiğine benzerleri giy öyle karar ver

bence 1 numaraa gayet güzell 2 numara ya bölee cok basitt cingene gelinligi gibi .s

benim gelinliğim de kuyrukluydu. oynamıcam öyle süs bebek gibi oturacam diyorsan kuyruklu al çünkü kesinlikle oynayamıyosun.
1 i beğenmedim
2 güzelmiş

cnm 1. model güzel ve eminim rahat edersin ben biay önce evlendm gelinliğim iki parçaydı üstü transpaaran altı ise katta kat geliyo onda bile zorluk yaşadım taşımakta sakın kuyrklu bişe düşünme rahatça oynayamazsıın bile basan basana yerimseniben

bir numara güzel eğer göğüslerin büyük değilse büyükse askı taktır yoksa düğünde oynuyamazsın pek mutluluklar canım

1 ve 3 güzel :ecrin_bebek:
Ama ikinciyi hiç beğenmedim, ne o öyle ne varsa dikmişler :1closedeyes:

1 numarayı saçı makyajı boynundaki aksesuarı sende aynı yaptırırsan bence süper olur:)3 te fena değil canım ama 2 yi pek beğenmedim.

Çok güzel bi gelinlik modeli bende bu tarz bişi diktiriyorum üstü sütyen kesim değil de düz straplez taşlı altı toplamalı ara ara taşlı.Nişanlım düz straplez istedi die sütyen kesiden vazgeçtim.mafoldumbenAma nedense içimde bi burukluk var güzel olmıcakmış gibi.Güzel içime sinen bi gelinlik olmazsa nişanlımın diline düşmek istemiyorum.mafoldumben.İnşalla saçım makyajım ve gelinliğimle hoş güzel alımlı gelinlerden biri de ben olurum.Çok keyifsizim ya çirkin olursam gelinliğim güzel olmazsa.

X