Bi negatif bi pozitif çıkan testlerrr..Yardımmm

İyi günler. 1 yıldır bebek istiyoruz. Tıbbi bir sorunumuz olmamasına rağmen olmuyor. Bu ay hap ve çatlatma iğnesi kullandım. Adet olmam gereken gün kan testi yaptırdım beta hcg 7.3 çıktı bi hevea iki doktora sordum. Biri tutnmaya çalışıyor biri pozitif dedi. Bu sabah bi heves idrar testi yaptım. Negatif. Ama aşırı derecede göğüs hassasiyetim ve kasık batmalarım var. Yarını bekleyemeyeceğim. Şimdi ni sağlık kabinine gidip test yaptıracağım. Bakalım ne olacak.

Birde bu konuşarla ilgili o kadar yazı ve yorum okıdım ki kimi idrar testinede adetine günler kala öğreniyor ve hamile çıkıyor. Kimi adet tarihinden 5 gün aonra yaptım negatif çıktı idrarda kanda pozitif çıktı diyor. Eğer bebek varsada bu kadar stresten düşmüştür. Diye düşünüyorum.

İyi günler. 1 yıldır bebek istiyoruz. Tıbbi bir sorunumuz olmamasına rağmen olmuyor. Bu ay hap ve çatlatma iğnesi kullandım. Adet olmam gereken gün kan testi yaptırdım beta hcg 7.3 çıktı bi hevea iki doktora sordum. Biri tutnmaya çalışıyor biri pozitif dedi. Bu sabah bi heves idrar testi yaptım. Negatif. Ama aşırı derecede göğüs hassasiyetim ve kasık batmalarım var. Yarını bekleyemeyeceğim. Şimdi ni sağlık kabinine gidip test yaptıracağım. Bakalım ne olacak.
Kan testi daha geçerli canım hayırlı olsun 🙏🏼 İnsallah güzel sonuçlar alırsın

Birde bu konuşarla ilgili o kadar yazı ve yorum okıdım ki kimi idrar testinede adetine günler kala öğreniyor ve hamile çıkıyor. Kimi adet tarihinden 5 gün aonra yaptım negatif çıktı idrarda kanda pozitif çıktı diyor. Eğer bebek varsada bu kadar stresten düşmüştür. Diye düşünüyorum.
Bebek öyle kolay düşmez merak etmeyin stres yapmayın unutmayın ki nasibi varsa gelecek bu dünyaya ne olursa olsun.Sakin olun,iyi düşünün iyi olsun

adete 11 gün kala yumurtlama olur mu arkadaslar belirtilerm vardı değerlendirmiştim carsamba gnu smdi adet belrtilerm var goguslerm sis agrıyo anlamadım bi türlü
Suan senin le Aynur durumdayız yaa carsamba günü bizde değerlendirdik benimde hafif karın ağrım var ama göğüslerde ağrı yok sadece sanki yumuşadı su balonu gibi oldu 😊 arada bı ince kaşık ağrım var öle şiddetli değil hafif sonucumuz ne olcak bilemedim😊

Arkadaşımın testi de böyle. Bunda da mı gebelik var kızlar ? Lütfen acil cevap.. 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_2020-12-25-21-50-56-844_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-12-25-21-50-56-844_com.miui.gallery.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 320
Ayy acaba hamile misiniz cok heyecanli valla sonucu bekliyoruz :rolleyes:

Gebelik pozitif çıkarsa bize yaz canım hemen 😍😍

ınsallah :) valla kendımı heyecanlandırmak da ıstemıyorum psıkolojık de olabılır vucudumuz malum beyın ne dusunuyorsa, onu yasatıyor
bakalım ozellıkle ıstedıgım ve cabaladıgım ıcınn de eskısınden daha cok takılıyor olabılırım belırtılere de, benım adet donemlerımde de cok belırtım agrım olmaz cunku . hayırlısı dıyelım :anneadayı: sonucu haber verırım mutlaka

Kızlar merhaba.Tekrar test yatım gecikmemin 3. Günü..Laboquick markayla pozitif çıktı 2 dk içinde.Artık kesin gibi hamile olduğum.Kan vermeye biraz geç gideceğim eşimi bekliyorum.Haber vereceğim

X