Bi negatif bi pozitif çıkan testlerrr..Yardımmm

Busra173290

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
54
22
30
Yıne de aklınızda kalmasın sabah idrarıyla yatın bır daha yapın
Bu akşam kan testi verdim 4.8 çıktı adetimi 3 gün gectim dedim çok erken ddi bı hafta sonra tekrar kan testi bakalım dedi bizde 5 in altında diye kesin yokmu dedik kesin bişey solemek için erken dedi böyle değeri olupta yükselen varmı acaba kizlar

Paci34

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
200
136
32
MERHABA BEN ADETIMI 4 GUN GECTIM BENDE DUN AKSAM ERKEN GEBELİK TESTİ YAPTIM TEK CİZGİ CIKTI SABAH KALKTIĞIMDA İSE GOZUME ÇARPTI IKINCI CIZGI SILIK BİR ŞEKİLDE CIKTI EĞER GEBELIK YOKSA IKINCI CIZGI SILIKTE OLSA CIKARMI DAHA ONCEKI AYLARDA YAPTIKLARIMDA SILIK OLARAK HIC GORMEDIM KAFAM COK KARISTI CANIM ON DAKIKA SONRA CIKAN CIZGILERE INANMAYIN YAZMIS ARKADASLAR AMA INANIN KAFAM KARISTI
Merhaba bende tam olarak bu arastiriyordum
Benim adetede bir hafta vr 20 dkk sonra silik ciGi gordm gbi oldm ama yk dedm attm sonra aklima tkildi iki saat sonra gttm baktm baya belli ama silik yine tabiii
benimde kafam karisti :))

Busra173290

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
54
22
30
Merhaba bende tam olarak bu arastiriyordum
Benim adetede bir hafta vr 20 dkk sonra silik ciGi gordm gbi oldm ama yk dedm attm sonra aklima tkildi iki saat sonra gttm baktm baya belli ama silik yine tabiii
benimde kafam karisti :))
Canım valla bn de gene gene test almaktansa kan vereyim dedim bu akşam ki değerim 4.8 çıktı ve ben adetimi 4 gün geçtim ama erken dedi doktor bır hafta bekleyelim dedi sende kan ver garanti olsun canım sence bnim değerim yükselir mi

Paci34

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
200
136
32
Canım valla bn de gene gene test almaktansa kan vereyim dedim bu akşam ki değerim 4.8 çıktı ve ben adetimi 4 gün geçtim ama erken dedi doktor bır hafta bekleyelim dedi sende kan ver garanti olsun canım sence bnim değerim yükselir mi
Suan iki ihtimal var cnm ilki yeni bir hamilelk o durumda zaten kesin yukselir ikincisi kimyasal olablr o da baslamadn biter zten ama bence sizinkisi yukselick cnku kimyasal genelde daha yuksektb baslior bukdr dusuktn ogreneni duymadm insaallah guzel hberleri alirsiniz
Bnm dha adete br hafta vr beklicm tekrr test yapcm cnku fazla umdm yk aslnda

Busra173290

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
54
22
30
Suan iki ihtimal var cnm ilki yeni bir hamilelk o durumda zaten kesin yukselir ikincisi kimyasal olablr o da baslamadn biter zten ama bence sizinkisi yukselick cnku kimyasal genelde daha yuksektb baslior bukdr dusuktn ogreneni duymadm insaallah guzel hberleri alirsiniz
Bnm dha adete br hafta vr beklicm tekrr test yapcm cnku fazla umdm yk aslnda
İnsallah yükselir canım. İnsllah sizdede gebelik vardır bnimde değerim hep sıfır çıktığı için ben ondan umitlendim

Paci34

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
200
136
32
İnsallah yükselir canım. İnsllah sizdede gebelik vardır bnimde değerim hep sıfır çıktığı için ben ondan umitlendim
5 uzeri hamilelk zaten sizinkide ins artar isterseniz iki gn sonra idrr testi yapin sitres olmayacaksaniz yukselme olduysa zten cikar ama cikmayablrde idrrda bazen gec goruleblior ozmn degerniz 10 olur cunku iki gunde iki katina cikior
İnsaallah Rabbim bize ve her isteyene nasip etsin

Busra173290

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
54
22
30
5 uzeri hamilelk zaten sizinkide ins artar isterseniz iki gn sonra idrr testi yapin sitres olmayacaksaniz yukselme olduysa zten cikar ama cikmayablrde idrrda bazen gec goruleblior ozmn degerniz 10 olur cunku iki gunde iki katina cikior
İnsaallah Rabbim bize ve her isteyene nasip etsin
Amin canım insllah rabbim isteyen herkese nasip etsin bnde öle dusundum iki üç gün sonra tekrarlayalım dedik Allah bizede o annelik eşlerimize de baba olmayı nasip etsin inslah

crnksgl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2015
66
41
27
Kızlar selam benim size bir sorum olacak adetim bugün itibariyle 4 gün gecikti.aşırı derecede kasık ağrım var Test yaptım negatif çıktı çöpe attım akşam tekrar bi bakıyım dedim çok silik çizgi gördüm. 8,5 yıllık evliyim İnan’ın bu zamana kadar 300den fazla test yapmışımdır hiç birinde böyle bişey başıma gelmedi .böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı
CF8A6EB0-5C1A-4050-A43E-C9D48AA45DCD.png

hayal383838

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
46
33
28
Gebelik testi önce pozitif sonra negatif
Merhaba hanımlar.Ben adete 5 gün kala predictor yaptım çoook silik bir çizgi çıktı şüphelendim ve normal test aldım ertesi gün adetime 4 gün kala sabah ilk idrarla yaptım pozitif çıktı direk.Ertesi gün yaptım 3 gün kala negatif.Dün yaptım yani 2 gün kala direk bariz pozitif fotoyu ekleyeceğim.Ama bu sabah yaptığım 2 test negatif.Hiç anlamadım ne olduğunu? Bu ne şimdi? Adet günüm yarın.Hiç gecikmez,gecikirse zaten pazartesi kan vermeye gidicem ama merak ediyorum bu yaşadığım ne yani? Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı???
Ben hepsini pozitif gördüm yanlış mı gördüm acaba :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-10-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

papatyam83

MUCİZE'M...
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2012
401
287
Kızlar selam benim size bir sorum olacak adetim bugün itibariyle 4 gün gecikti.aşırı derecede kasık ağrım var Test yaptım negatif çıktı çöpe attım akşam tekrar bi bakıyım dedim çok silik çizgi gördüm. 8,5 yıllık evliyim İnan’ın bu zamana kadar 300den fazla test yapmışımdır hiç birinde böyle bişey başıma gelmedi .böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı Eki Görüntüle 2759210
Bir daha test yaptınız mı durumunuz nedir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2018 gün geçti.

gurur35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2016
4
0
39
Testim bu şekilde cıktı gebelik varmı?

Eklentiler

• 20210117_004011_mfnr.jpg
    20210117_004011_mfnr.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 62