Bi negatif bi pozitif çıkan testlerrr..Yardımmm

Suan iki ihtimal var cnm ilki yeni bir hamilelk o durumda zaten kesin yukselir ikincisi kimyasal olablr o da baslamadn biter zten ama bence sizinkisi yukselick cnku kimyasal genelde daha yuksektb baslior bukdr dusuktn ogreneni duymadm insaallah guzel hberleri alirsiniz
Bnm dha adete br hafta vr beklicm tekrr test yapcm cnku fazla umdm yk aslnda
İnsallah yükselir canım. İnsllah sizdede gebelik vardır bnimde değerim hep sıfır çıktığı için ben ondan umitlendim

İnsallah yükselir canım. İnsllah sizdede gebelik vardır bnimde değerim hep sıfır çıktığı için ben ondan umitlendim
5 uzeri hamilelk zaten sizinkide ins artar isterseniz iki gn sonra idrr testi yapin sitres olmayacaksaniz yukselme olduysa zten cikar ama cikmayablrde idrrda bazen gec goruleblior ozmn degerniz 10 olur cunku iki gunde iki katina cikior
İnsaallah Rabbim bize ve her isteyene nasip etsin

5 uzeri hamilelk zaten sizinkide ins artar isterseniz iki gn sonra idrr testi yapin sitres olmayacaksaniz yukselme olduysa zten cikar ama cikmayablrde idrrda bazen gec goruleblior ozmn degerniz 10 olur cunku iki gunde iki katina cikior
İnsaallah Rabbim bize ve her isteyene nasip etsin
Amin canım insllah rabbim isteyen herkese nasip etsin bnde öle dusundum iki üç gün sonra tekrarlayalım dedik Allah bizede o annelik eşlerimize de baba olmayı nasip etsin inslah

Kızlar selam benim size bir sorum olacak adetim bugün itibariyle 4 gün gecikti.aşırı derecede kasık ağrım var Test yaptım negatif çıktı çöpe attım akşam tekrar bi bakıyım dedim çok silik çizgi gördüm. 8,5 yıllık evliyim İnan’ın bu zamana kadar 300den fazla test yapmışımdır hiç birinde böyle bişey başıma gelmedi .böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı
CF8A6EB0-5C1A-4050-A43E-C9D48AA45DCD.png

Gebelik testi önce pozitif sonra negatif
Merhaba hanımlar.Ben adete 5 gün kala predictor yaptım çoook silik bir çizgi çıktı şüphelendim ve normal test aldım ertesi gün adetime 4 gün kala sabah ilk idrarla yaptım pozitif çıktı direk.Ertesi gün yaptım 3 gün kala negatif.Dün yaptım yani 2 gün kala direk bariz pozitif fotoyu ekleyeceğim.Ama bu sabah yaptığım 2 test negatif.Hiç anlamadım ne olduğunu? Bu ne şimdi? Adet günüm yarın.Hiç gecikmez,gecikirse zaten pazartesi kan vermeye gidicem ama merak ediyorum bu yaşadığım ne yani? Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı???
Ben hepsini pozitif gördüm yanlış mı gördüm acaba :)

Kızlar selam benim size bir sorum olacak adetim bugün itibariyle 4 gün gecikti.aşırı derecede kasık ağrım var Test yaptım negatif çıktı çöpe attım akşam tekrar bi bakıyım dedim çok silik çizgi gördüm. 8,5 yıllık evliyim İnan’ın bu zamana kadar 300den fazla test yapmışımdır hiç birinde böyle bişey başıma gelmedi .böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mıEki Görüntüle 2759210
Bir daha test yaptınız mı durumunuz nedir

Testim bu şekilde cıktı gebelik varmı?

Eklentiler

• 20210117_004011_mfnr.jpg
    20210117_004011_mfnr.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 131
Birde bu konuşarla ilgili o kadar yazı ve yorum okıdım ki kimi idrar testinede adetine günler kala öğreniyor ve hamile çıkıyor. Kimi adet tarihinden 5 gün aonra yaptım negatif çıktı idrarda kanda pozitif çıktı diyor. Eğer bebek varsada bu kadar stresten düşmüştür. Diye düşünüyorum.
Adeti geçip idrar negatif kan pozitif varmı. Benim adetim 6 gün geçti öğlen bol su içip tuvaletimi zorla getirip yaptım negatifti etkisi varmıdır idrarın beklememesinin

Kızlar selam benim size bir sorum olacak adetim bugün itibariyle 4 gün gecikti.aşırı derecede kasık ağrım var Test yaptım negatif çıktı çöpe attım akşam tekrar bi bakıyım dedim çok silik çizgi gördüm. 8,5 yıllık evliyim İnan’ın bu zamana kadar 300den fazla test yapmışımdır hiç birinde böyle bişey başıma gelmedi .böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mıEki Görüntüle 2759210
Tekrar test yaptınız mı

Canım valla bn de gene gene test almaktansa kan vereyim dedim bu akşam ki değerim 4.8 çıktı ve ben adetimi 4 gün geçtim ama erken dedi doktor bır hafta bekleyelim dedi sende kan ver garanti olsun canım sence bnim değerim yükselir mi
adetiniz 4 gün geçtiği halde 4.8 mi çıktı sonucunuz benim 6 gün geçti test negatif

Kaç yaşındalar benimde 2 kızım var biri 4 diğeri 2 buçuk yaşında bazen 3.yü düşünüyorum ama hemen korkup vazgeçiyorum sizin kızlarınız kaç yaşındalar
Benim kızlarımın biri Nisan’da 3 yaşına girecek diğeri 14 aylık daha çok küçükler..Biz 5 sene asla düşünmüyorduk korunuyorduk ama olacağı varmış..Şuan 10 haftalığız

Benim kızlarımın biri Nisan’da 3 yaşına girecek diğeri 14 aylık daha çok küçükler..Biz 5 sene asla düşünmüyorduk korunuyorduk ama olacağı varmış..Şuan 10 haftalığız
Maşallah ALLAH BAĞIŞLASIN BENDE BU AY 5 GÜN GECİKTİM DÜN KAN VERDİM AMA NEGATİF AMA HAYATIMDA BÖYLE BİŞEY YAŞAMADIM İLK DEFA ADETİM BÖYLE GECİKTİ

Maşallah ALLAH BAĞIŞLASIN BENDE BU AY 5 GÜN GECİKTİM DÜN KAN VERDİM AMA NEGATİF AMA HAYATIMDA BÖYLE BİŞEY YAŞAMADIM İLK DEFA ADETİM BÖYLE GECİKTİ
Benim de adetim şaşmazdı.Ama ben adetimden önce anladım çünkü çok baş ağrım ve kasık batmalarım oluyordu birde 3. Olunca artık erken farkettim kendimdeki değişimi

Benim de adetim şaşmazdı.Ama ben adetimden önce anladım çünkü çok baş ağrım ve kasık batmalarım oluyordu birde 3. Olunca artık erken farkettim kendimdeki değişimi
Canım Ben anlayamıyorum çünkü zaten hep rahatsızım ama işte adetim gecikti bide adet gecikmesiyle birlikte göğüslerim ağrıyor ama kan neden negatif valla ben napıcağımı bilmiyorum korkuyorum başka bişey var diye

Canım Ben anlayamıyorum çünkü zaten hep rahatsızım ama işte adetim gecikti bide adet gecikmesiyle birlikte göğüslerim ağrıyor ama kan neden negatif valla ben napıcağımı bilmiyorum korkuyorum başka bişey var diye
Stresten de olabilir kafaya takmayın bence

X