Bölgesel İncelme Biberiye yağı ile 1.5 haftada 5 cm inceldim

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Selam. Ben biberiye yağı ve yosun yağı aldım. Yosun yağının sıkılıaştırıcı özelliği varmış. Ben bu ikisini nasıl kullanabilirim?
Sadece göbek ve basen gitsin istiyorum. Kalça erimesin. Yosun yağı sıkılaştırıyorsa onu kalçama bacaklarıma sürsem bebeiriyeyi de karın ve basene sürsem olur mu ki? Nolur acil cevappp ...

Son düzenleme:
Selam. Ben biberiye yağı ve yosun yağı aldım. Yosun yağının sıkılıaştırıcı özelliği varmış. Ben bu ikisini nasıl kullanabilirim?
Sadece göbek ve basen gitsin istiyorum. Kalça erimesin. Yosun yağı sıkılaştırıyorsa onu kalçama bacaklarıma sürsem bebeiriyeyi de karın ve basene sürsem olur mu ki? Nolur acil cevappp ...

selam canım.bende aldım her iki yağı da..ben önce 2 hafta kadar biberiye yağını kullanıp sonra yosun a geçmeyi düşünüyorum..yani önce incelsin sonra sıkılaşsın..

Biberiye yagini karin ve bacaklarima surdum bol bol streclecim ice siki siki suan o bolgelerde yanma hissediyorum asiri derecede insallah incelir õlctum bacagimin en kalin bolgesini 50 cm di yarin olcup yazarim umarim bi fark eder cok agir kokusu var

selam canım.bende aldım her iki yağı da..ben önce 2 hafta kadar biberiye yağını kullanıp sonra yosun a geçmeyi düşünüyorum..yani önce incelsin sonra sıkılaşsın..

Bende ikisini bir kullandım ya. Terleme oldu ama daha bir incelme fark etmedim :/

kızlar acaba bunu göğüs bölgesinede uygulayabilirmiyiz bir sakıncası olurmuki?benim göğüslerimle başım belada :)

yağlarla uğraşlarımın cezasını çekiyorum! bana yaramadı.23.sayfadaki yorumlarımı beğenen arkadaşlar yanılmayın.

Ne oldu biliyomusun incelmedim:) + tuylerim kalinlasti. Baskasini bilmem ama
Ben hic memnun kalmamistm

Ne oldu biliyomusun incelmedim:) + tuylerim kalinlasti. Baskasini bilmem ama
Ben hic memnun kalmamistm

kötü olmuş yaa tüylerin kalınlaşması benim de en son isteyeceğim şey tüy kalınlaşması inceltene kadar canım çıktı zaten
teşekkürler paylaşımın için keşke diğer kullananlar da yazsa uzun süredeki etkilerini

kzlar bnm derdim göbüşüm.. uygulamaya baslamadn önce 87 cmdi 1.5 hfta oldu snrm 82 cm oldum yaptığımda biberiye yağı sürüp üstüne bisey sarmak deneyin cok etkili oluyo.. bide bnm karın kaslarım cok iyi ama üst kısmı bildiğin yağ :KK70: nasıl kurtulcam bilemiyorum yardımcı olursnız cok sevincem

selam tam olrak ne kadar kullanıyorsunuz?yani kaç gram?

kullanmak istiyorm cok merak ediyorm ama su tuyleri kalinlastirma isi kafami karistirdi.bnde dogru duzgn tuy yok tuy cikarir mi ki olanlari da kalinlassn istemiyorm.neysebbi kac gun denerm baktm sorun var birakirm..bi de arkadaslar da sorms ama cvp.verilmemis bacaklarda kollarda deneyen var mi varsa cvp lutfen :KK43:

bugün karın ve bel bölgeme sürdüm streç filmle sardım mezdekeyi de açtım yarım saat göbek attım(spor bana göre değil fıtık var zorluyor)akşama yatmadan sürüp yine sarıp öyle yatmayı düşünüyorum günde 2 defa bi zararı olmaz sanırım

Bu yağı üst bacaklarına kullanıp yararını gören oldu mu? Gözle görülür bir incelme oldu mu yani? Benim de üst bacak içi tombiş. Eriyip gitse de kurtulsam. Onca spora rağmen bana mısın demiyorlar...

X