Bikini bölgesi yardım

Arkadaşlar benim problemim bikini bölgesindeki kızarıklık batık kararma ne ararsanız var. şu an perişan durumda ağdayla kendim alıyorum bir ara jiletle aldım belki toparlar diye baş edemedim tüyler artınca.tekrar ağda ile alınca daha beter oldu.şu an her duşta kese yapıyorum kantaron yağı sürüyorum günde 1 veya 2 kere. 2 ay sonra doğumum var çok utanıyorum napcam bilemiyorum çok sinirim bozuluyor.

ozellikle hamile bir kadin olarak bunu kendinize dert etmeyin, suanda sorununu estetik gorunup gorunmemesi olmamali daha cok o bolgedeki tahrisi nasil toparlarsiniz ona bakin bence.

Arkadaşlar benim problemim bikini bölgesindeki kızarıklık batık kararma ne ararsanız var. şu an perişan durumda ağdayla kendim alıyorum bir ara jiletle aldım belki toparlar diye baş edemedim tüyler artınca.tekrar ağda ile alınca daha beter oldu.şu an her duşta kese yapıyorum kantaron yağı sürüyorum günde 1 veya 2 kere. 2 ay sonra doğumum var çok utanıyorum napcam bilemiyorum çok sinirim bozuluyor.
inan doğumda bikini bölgenin nasıl olduğuna bakmıyorlar... tüylü bile olsan sorun yok. doktoralr ve diğer tüm personel orada tüy olduğunu biliyor ve onlarında tüyü var. relax gebiş relax :KK70:

Senelerdir geçmiyor zaten bunu denemeye yeni başladım kendi kendine geçeceği yok keşke geçse

Sürekli alırsanız geçmez ki

Nasıl elimizi kessek düzelme süresi var bunun da var

Bu aşamada bırakın bebeğiniz doğsun vücut toplansın o zaman düşünürsünüz

Uzasınlar jilet ile halledin ama yakın temas ile sinekkaydı değil kirli sakal gibi

Senelerdir geçmiyor zaten bunu denemeye yeni başladım kendi kendine geçeceği yok keşke geçse
uuff bi bırak oranla oynama..sanki bir sende sivilce oluyor hee vallahi kızdım :KK70:
olsun ya sivilce olsun ne olacak ?doğumda aman allahım 5. doğuranın sivilceliydi bölgesi ooo olamaz bu anı ölümsüzleştirelim diye selfie mi çekecekler...
bir doğur...sonra sivilce için care buluruz..

Deneyecegim aktarda vardır değil mi güneş lekelerine etkiler mi acaba[/QUOTE]
ben aktardan değil de farmasiden almıştım içinde başka şeyler de vardı.. aktarda satılan aynı etkiyi yapar mı bilemedim

O değil eşim den de utanıyorum sorun etmez böyle şeyleri ama güzel görünmek istiyorum
oohhooo benim ki o zaman zavallı..her halini görür.. vahh canım... üzüldüm adamcığıma şimdi..
kız ne var onlarda da var tüy sivilce.. dert etmeee. biraz nadasa bırak. ciddiyim

Canm o sivilceleri sakın sıkıp oynama. Benim bi yakimiminda böyle sivilceyle basladi o fazla sıktı onlari her yerinde olmaya başladi. Doktor türk dilinde köpek memesi deden bi tani koymustu aynida ona benziyodu. Neyseki tedavi oldu ama izleri kaldi. Insallah seninkide ondan degildir. Gecmis olsn.

ayrıca sivilce deidigin belki bir cilt rahatsızlığıdır. sen bir cildiyeye yada kadın doğumcuna sorsana ?
kese meşe bilmem ne yağları süreceğine ..

Hastanedekilerin hepsi tanidi

Zaten nadastaydı canım napıyım kıllı kıllı mı geziyim nadasa birakcam diye:KK48:
evet gez. cildin düzelecekse bence gez.
bir dönem bende bir sorun olmuştu dokt. sadece çıkanları makasla kısalt dedi. ellemedim. doktorum ve eşim beni hep öyle gördü. hiç de utanmadım. benim saglıgım bir kıldan daha önemli.
bi de ben cok önemsemiyorum kılı tüyü. rahatım. tüy dişiliğimi simgeliyor bence. tüyü bitmemiş yetim yada yolunmuş tavuk gibi olmayı sevmiyorum.

X