bikini bölgesi....

jinekologlar ağdayı kesinlikle önermiyor. ayrıca zamanla o bölgede sarkma da yapabiliyormuş. bir şekilde lazerle kurtulmak ya da seyreltmek lazım en azından sanırım. ve bazı erkekler o bölgeyi tüylü seviyor evet. temiz olması koşuluyla tabi...

jilet konusuna gelince bir komşumuz söylemişti bize eskiden. 'jiletle kuru şekilde alacaksın, sonra da pırasanın sapı ve kereviz sapını ( bikaç şey daha söylemişti) kaynatıp süreceksin. tamamen bitiyor tüyler, yok yere ağda yapıp hem canınızı acıtıyor hem sarkıtıyorsunuz oranızı buranızı' diye. ama hiç uygulamadım.

hmm denemek lazım

ben bir defa makineyle denemiştim.. bayılıyorum sandım uzunlardı da sinirden bi daldım:bbo: jilet 4ever sanırım napyım

ben bu kuru şeyi bacağımın ufak bi bölmüne yapmak gibi bir hatada bulunmuştum.. thariş oldu kızardı kaşımaktan öldüm :O

merhaba arkadaşlar ben daha yeni katıldım :dance: ben dün kuaföre gittim bikini bölgem için ağda yaptırmak için aslında hem acıma korkusu hemde heyecan wardı. Sonra kadın yapmaya başladı çok acıdı ağladım dayanmamadım ayrıca 14 yaşındayım sizce ne yapmalıyımm :sm_confused: :2:

merhaba arkadaşlar ben daha yeni katıldım :dance: ben dün kuaföre gittim bikini bölgem için ağda yaptırmak için aslında hem acıma korkusu hemde heyecan wardı. Sonra kadın yapmaya başladı çok acıdı ağladım dayanmamadım ayrıca 14 yaşındayım sizce ne yapmalıyımm :sm_confused: :2:

öncelikle hoşgeldin cnm olumunekankayizsmile ilk zamanlar acır tabiki, alışınca bile acıyor ama o kadar değil. bence ağdadan şaşma cnm ve asla jilet değdirme. gittikçe azalıp cansızlaşacaktır emin ol kaydirigubbakcemile2 küçükken başlamak lazım bence.

evet ben jilet ile yapmam bir kökten 3-4 tane çıkıyomuss. Ama ağda da acıdığından ben hep bu siteden bilgi aldım. Emla kremi warmış sizce onu kullansam bisi olurmu? :uhm:

arkdaşlar aranızda ağda yapmayan varsakaydirigubbakcemile5 size bişey söylüycem banada bi ark. söyledi jileti köpükle değilde kuru kuru traş ederseniz çok daha seyrek ve geç çıkıyor dedi denedim cidden ıslak almayla kuru almanın çok farkı var en azından geç çıkıyor paylaşayım sizlerle diye düşündüm :sm_cool: tabi denemek size kalmışkaydirigubbakcemile5
makasla kesmekten ne farkı anlamadım..

X