Bıktım bıktım bu adam düzelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim eski eşim böyleydi. Haftasonu elti hanım arardı abi denize gidelim.. kardeşi arardı avm ye gidelim. Yeğeni arardı ayakkabı al amca diye. En son elti evinin balkonunu yaptırmak için abi gel yardım et para ver deyince delirmiştim. Hatta bir tatilimizde ev kiraladik benden önce elti gitmişti. Değişmez bunlar Allah yardımcın olsun sinir hastası ederler insanı.

Düzelir, şöyle bi 50-60 yaşından sonra erkekler anlamaya başlıyorlar kendi ailelerinin önemini, eşler kıymete biniyor. Tabi bu olmayadabilir öyle bir ihtimal de var. Uzun seneler bir ihtimali beklemek istiyor musunuz gerçekten?

Eğer boşanmak niyetinde değilseniz önemsememeyi öğrenmeniz lazım. Yoksa üzüldüğünüzle kalırsınız sadece.

Benim eşimde ablasına tapıyor ablası 150 bin liralık araba istiyor şuan araba bakıyoruz ablasına geçenlerde yeğeni kaykay istemiş küçük daha bebek tabi bu bebeğin annesinin isteği pembe aldık götürdük neymiş efendim sarı olacakmış pembe dememiş ki onlar koşulsuz şartsız ne derlerse koşuyoruz

Cidden alacak mısınız o arabayı?
Bu adamla devam yani?
Kolay gelsin

Yani sizin yapacağınız birşeyle düzelmez gibi duruyor. Düzelmesi için yine ailesinin birşeyler yapması gerekiyor. Çok kaba bir tabir olacak kusura bakmayın ama sağlı sollu kazık atmalari gerekiyor ilk birkaçında hemen sogumaz ama yediği kaziklarin sayısı çoğaldıkça yavaş yavaş onlardan uzaklaşıp size dönecektir. Işiniz zor allah yardımcınız olsun

Evlenmeden önce de böyle miydi?
Bu türler evlenmeyip ömür boyu akraba hizmeti yapsalar keşke
Neden milletin başını yakıyorlar ki böyle

kocanızın sizi aldatma olasılığı var mı hiç şüphelendiniz mi cinsellik yok sizle birlikte bir şey yapma yok ailesi olarak görmüyor
cinselliği başka yerde tatmin ediyorsa sizi red edebilir diye düşünüyorum

Bence biraz uzak kal al çocuğunu git ailenin yanına sen bir ailen olduğunu hatırlarsan gelir alırsın bizi de

Size asla sevgi ilgi değer göstermiyorsa neden evlendiniz ve çocuk yaptınız ki? Bunlar istendiği için yapılmaz, içten gelir. Kendi değerinizi kendiniz belirlersiniz.

Ama ne zaman ailesiyle senli benli olsam bana davranışı değişiyor.daha iyi oluypr.kocamın beni sevmesi bana değer vermesi için ailesinin gönlünü hoş etmem mi gerekiyor?
E hayır.

Yine adam sizi sevmiyor ki bu durumda da. Ailesine iyi davranıyorsunuz diye değişiyor. Olay siz değilsiniz yani.

Adam evlenmeden öncede böyleymis. Bildigin hödük yani. Sirf düzen olsun, etrafa statü olsun diye evlenmis. Bu adamin degiscegini sanmiyorum. Gezmeyi sevmek, esine deger vermek,.. ögretilcek seyler degildir. Karakterdir, yetistirilme tarzidir.

Adam düzen felan olsun diye evlenmis, sen niye bu adam ile evlendin? Ve üstüne hemen cocuk yaptin?

Seçim senin ya mutsuz bir sekilde evlilige devam edersin yada bosanirsin.

Ha bu arada abartmiyorsun. Her insanin hakkidir kendini degerli his etmek.

Böyle adamlar ne diye evleniyor anlamiyorum. Otur iste annenin dizinin dibinde..niye baskasinin günahina giriyorsun. Hersey ayarinda güzel. Her gün her gün baska insanlarla ugrasmaya nasiö vakit buluyor kücük cocukla. Hayret

Sevgili konu sahibi hala evli misiniz bu adamla, yoksa evvel zaman içinde yaşanmış şeyleri mi yazıyorsunuz buraya? İçimden bir ses ikincinin olduğunu söylüyor niyeyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…