BIKTIM!! FİKİR VERİN BANA😔

belirsizlikzor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
4.280
12.337
38
Burada ki aşağılama, hor görme, hakaret neden ? Neden kardeşim ? insanlar hakaret duymak için mi akıl istiyor ya da danışıyor ? Zaten hanımefendi durumla başedebilse burada konu açmazdı. Ne duygu yoksunu yorumlar bunlar ,burada moda oldu. Çok bilmiş tuhaf ego tatminleri.
Bende bazen başım sıkışınca kendimle alakalı konu açmıyorum ama buradaki benzer konulardaki ağır yorumları okuyup kendime geliyorum. Gerçekler acıdır ve bunları çevremiz söylemez.

Pinkflambe

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
6.144
27.437
Burada ki aşağılama, hor görme, hakaret neden ? Neden kardeşim ? insanlar hakaret duymak için mi akıl istiyor ya da danışıyor ? Zaten hanımefendi durumla başedebilse burada konu açmazdı. Ne duygu yoksunu yorumlar bunlar ,burada moda oldu. Çok bilmiş tuhaf ego tatminleri.

Hangi cümle hakarete mesela? Ben göremedim de o yüzden soruyorum

zorunlufik

Kendine_has
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
143
119
Bende bazen başım sıkışınca kendimle alakalı konu açmıyorum ama buradaki benzer konulardaki ağır yorumları okuyup kendime geliyorum. Gerçekler acıdır ve bunları çevremiz söylemez.
Burada ki sorun gerçeklerin acı olması değil. Yorumların küçümseme aşağılama ile yapılması normal bir dil ilede anlatılabilir gerçekler.

zorunlufik

Kendine_has
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
143
119
Hangi cümle hakarete mesela? Ben göremedim de o yüzden soruyorum
Burada ki dertlerini açan insanlar ;kimsenin eğlenme amacı ya da can sıkıntılarını giderme aletleri değil. Konu iyice alay etme aşağılama dalgaya dönmüş, burada tek tek size açıklama yapma gereği duymuyorum. Hakaret zaten olamaz o bir örnektir. Yorumları iyice okuyun olay iyice geyik muhabbetine döndü !

Pinkflambe

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
6.144
27.437
Burada ki dertlerini açan insanlar ;kimsenin eğlenme amacı ya da can sıkıntılarını giderme aletleri değil. Konu iyice alay etme aşağılama dalgaya dönmüş, burada tek tek size açıklama yapma gereği duymuyorum. Hakaret zaten olamaz o bir örnektir. Yorumları iyice okuyun olay iyice geyik muhabbetine döndü !

Yorumları iyice okudum(!) Bahsettiğiniz geyik muhabbetini de aşağılamayı da hor görmeyi de göremedim. Siz gördüyseniz insanlara ortadan konuşarak ayar vermeye çalışmak yerine forumda olması gerektiği gibi şikayet edebilirsiniz. Zaten olamayacak bir şeyin örneğini neden verdiğinizi anlamadım. Önce var diyorsunuz sonra yok, siz yorumları iyice okumamış olabilir misiniz acaba?

Blackangel95

Cehenneme Giden Yol Iyi Niyet Taslariyla Doselidir
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
892
1.877
Eşim göreve giderken benim başıma bekçi dikeceğini söylese büyük olay çıkarırım. Ne demek sana emanet ya ben eşya mıyım hayvan mıyım. Ya da hiç güvenmiyor demek ki başıma birini dikiyor diye düşünürüm çok rencide edici, çok çirkin...

Dahliadivin

Ayar saniyenin peşinde koşmaktır 🕑
Pro Üye
21 Ocak 2018
5.350
13.329
29
Ya cocuk cocuk hareketler ozaman evlenmeyin evli kizinida annesi basindami beklicek evlendiyseniz bi zahmet büyümeyi bilin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 172 gün geçti.