Bıktıran mutfak halısı

KarincaKadin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2016
4.623
5.328
Merhaba
Benim şimdiki derdim mutfak halım.
Evimdeki hiç bir halı kirlenmiyor. Beyaz kilimim var o bile renginde duruyor. Ama kaprisli kompleksli bir mutfak halım var :) kızlar bu halı tek renk pembe. 1 aya kalmadan rengi tuhaflaşıyor. Halı yıkamaya veriyorum ama adam da artık bu kadar katı bir halı için çıkamam boyutuna gelecek.
2 şey istiyorum sizden 1. Si bu halı nasıl temiz kalır. Olmadı rengini silip kendi tatlı pembesıne getirmek için hangi deterjanı kullanmalıyım ve nasıl bir bez?
(Ev işleri konusunda 0 beceri ve yeteneğe sahibim, onun için dağıtıp toplamak yerine-o zaman işin içinden çıkamadığım için- sürekli temiz tutmaya çalışıyorum)
Yardımcı olursanız çooook sevinirim. :KK66:

Halı örtüsü alabilirsiniz ,şu lastikli olanlardan
Ben çok memnun kaldım.

Merhaba
Benim şimdiki derdim mutfak halım.
Evimdeki hiç bir halı kirlenmiyor. Beyaz kilimim var o bile renginde duruyor. Ama kaprisli kompleksli bir mutfak halım var :) kızlar bu halı tek renk pembe. 1 aya kalmadan rengi tuhaflaşıyor. Halı yıkamaya veriyorum ama adam da artık bu kadar katı bir halı için çıkamam boyutuna gelecek.
2 şey istiyorum sizden 1. Si bu halı nasıl temiz kalır. Olmadı rengini silip kendi tatlı pembesıne getirmek için hangi deterjanı kullanmalıyım ve nasıl bir bez?
(Ev işleri konusunda 0 beceri ve yeteneğe sahibim, onun için dağıtıp toplamak yerine-o zaman işin içinden çıkamadığım için- sürekli temiz tutmaya çalışıyorum)
Yardımcı olursanız çooook sevinirim. :KK66:

Çok kirlenen yerler için pembe bir zor renktir
Bence halıyı değiştirin, yıkama paralarına denk gelir =)

Çok kirlenen yerler için pembe bir zor renktir
Bence halıyı değiştirin, yıkama paralarına denk gelir =)
Cidden ben bunu nasıl düşünemedim bilmiyorum ama hangi akla hizmet aldım düz renk pembeyi bilmiyorum.
Sanırım son çare değiştirmek:)

Mutfakta yag yemek buhari cok isliyor haliya ama ayda bir yikatmak icinde uzerinde sogan falan dograman lazim.
Her ay 30 40 temizlemeye vermek yerine pamuklu yikanan halilardan alin makinede yikarsiniz.

Bizim mitfagin halisida ayni cok hizli kirlenip yikaniyor biktim halidan acikli koyulu kahve rengi bizimki icinde krem rengide var

Her boya uygun var mı ve nerden alıyorum ? Alayımda şu pislikten kurtarayım kendimi :)
Birde yıkanabilen birşey mi?
Evet.
Halınızın net ölçüsünü alıyorsunuz ve sipariş ederken o öçülerde seçiyorsunuz,krem renk halımdan bıkmış biri olarak kurtarıcım oldu
Özellikle çocuklu evler için mükemmel,kirlenince atıyorum makinaya hemende kuruyor,benimki bu..

Eklentiler

• IMG-20170130-WA0006.jpeg
    IMG-20170130-WA0006.jpeg
    34 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG-20170130-WA0002.jpeg
    IMG-20170130-WA0002.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 80
Evet.
Halınızın net ölçüsünü alıyorsunuz ve sipariş ederken o öçülerde seçiyorsunuz,krem renk halımdan bıkmış biri olarak kurtarıcım oldu
Özellikle çocuklu evler için mükemmel,kirlenince atıyorum makinaya hemende kuruyor,benimki bu..
Süper ötesi fikirmiş . Sevdim bunu:)

X