bıldırcın yumurtası hakkında bilgisi olan veya kullanan anneler

kulaklik

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
1.044
373
34
kızlar ben bebişe yararlı oldugu için bıldırcın yumurtası yedirmek istiyorummm
yanlız nasıl kullanılır bilmiyorumm
sabit bi doktorum yok olanlarda beni deli ediyooo
bilgi vermiyolarr
cvp bekliyorumm

canım bıldırcın yumurtası çok faydalı ama çok yedirmemek gerekiyor. ama bebişlere nasıl olur bilmiyorum. ben ilk kızıma çocukken çok yedirdim ama daha ek gıdaya yeni geçerken yedirmemiştim hiç. sanırım sende ek gıdaya yeni geçtin. biz önümüzdeki ay ek gıdaya geçicez. doktora kontrole gidince sorarım.

artık hepimiz iyi kötü ek gıdaya geçtik. bıldırcın yumurtası veren var mı? ya da önermeyen var mı?

ben ek gıdAYA geçtim ve yedirdimde bi sorunla karşılaşmadımm

suda haşlıyorum normal yumurta nasıl haşlıyosam öleee

ya canım çok güzel bir konu açtın bende merak ediyordum :) nasıl yediriyorsunuz ben haşlanmış olarak ilk defa duydum sizden çiğ verilir diye biliyorum tek mi veriyorsun canım ve ne kadar sıklıkla veriyosun ?bende yedireceğim

çiğ mi??
ay hiç çiğ olurmu, tersine çok haşlayın diyor doktorlar.

dedim ya ilk defa duydum sizden haşlandığını:)) bende senin kadar şaşırdım :KK70: eskiden hep çiğ verirlermiş ya bende öle biliyodum ve çevremdekiler hep çiğ veriyo ben doktoruma gidince şu konuyu konuşayım biraz:KK70:

arkadaşımın kızı 3,5 yaşında, o çiğ içiyormuş sabahları. ama ben haşlamaktan yanayım.

selam kızlar kusura bakmayın taşıncagım için pek bakamadım siteyeeeben haşlanmışta verdim çiğde verdimm
doktorlar bebekler için haftada 1vcerin demişşş
ama ben haşlayarak sadece sarısını 2günde bir vrdimm
dünde ksürügü var bişraz die sadece sarısını olmak üzere çig olarak verdim çokta sevdiiiii
ben dktora sormadımm ama arkadaşım sormuşş versni,zde olur vermesenizde dmişş
zate benim doktrlar bişi demiyo yeesi konusunda bende soruyommm

ben şirket dr una sordum bıldırcın umurtası proteğin açısından çok zengin olduğu için verme dedi onunda yeni bebeği oldu ben kesinlikle vermiyorumda dedi bu tarz ve yeni şeyler verirken bebeklere çok ağır şeyler ileride alerjik sorunlar yaratabilir dedi ama kzıımın dr una sormadım

ben de doktora sordum, "protein yüklemesi yapmış olur muyum" diye! doktor "hayır olmazsın, zaten çocuğun proteine ihtiyacı var, yedirebilirsin, çok faydalı" dedi.

X