Bilecik bozüyük ten olanlar

Yeni evlendim Ankara'dan geldim ve ilk başta çok sevdim ama sağolsun insanları nefret ettirdi öğretmen lisesi mezunuyum üniversite falan ama eşim çalıştırmıyor
Siz nerden

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

annem ondan 3000 tl süt parası istedi o da vermedi..bende düğün takımızdan bir bileziği anneme verdim ve o günden sonra hergün tartışlma kavga anneme hakaret ediyor...beni istemediğini söylüyordu bende babamın evine gideceğimi söyledim ve onun kredi kartından 1300 liraya cep telefonu aldım o da öğrenince bana bağırdı çaığıkrdı bende karakola şikayet ettim ve eşyalarımı alıp babaım evine gittim...olayları annemlere anlattım ve ailem kesinlikle istemiyor..defalarca iletişime geçti evlilikte olur böyle şeyler diye birbirimize destek olalım diye ama benim ailem istemiyor...bana evine dön dedi ben dönemeyeceğimi beni sviyorsan git dava aç dedim o da gider açarım dedi ve davayı açtı...... şimdi ne olacak bilmiyorum konuşuyoruz ama sonumuzu bilmiyoruz....çok üzgünüm...

Canım yanlış anlama ama annen çok ayıp etmiş duygusal düşünme arayı bul eşin haklı ama sen gitme ayağına birgüm yine aradığında ılımlı davran sanki o istedide sende barıştın gibi yap ama anneni aradan çıkar o birazda seni düşünseydi böyle yapmazdı kız giderken ne koparırsam kar demiş üzgünüm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bende ankarada oturuyrm. bu yaz bozüyüğe gelin gideceğiim malesef :/ bende kmseyi tanımıyorum.
Allah yardımcın olsun çok zor biryer Ankara'nın neresi çalışıyormusun ben yardım ederim sana gelde bende yalnız olmayın çok sıkıldım ordan üç aydır ankaradayım alışamadım inşallah sen alışırsın ordan biriylemi evleniyorsun

annem ondan 3000 tl süt parası istedi o da vermedi..bende düğün takımızdan bir bileziği anneme verdim ve o günden sonra hergün tartışlma kavga anneme hakaret ediyor...beni istemediğini söylüyordu bende babamın evine gideceğimi söyledim ve onun kredi kartından 1300 liraya cep telefonu aldım o da öğrenince bana bağırdı çaığıkrdı bende karakola şikayet ettim ve eşyalarımı alıp babaım evine gittim...olayları annemlere anlattım ve ailem kesinlikle istemiyor..defalarca iletişime geçti evlilikte olur böyle şeyler diye birbirimize destek olalım diye ama benim ailem istemiyor...bana evine dön dedi ben dönemeyeceğimi beni sviyorsan git dava aç dedim o da gider açarım dedi ve davayı açtı...... şimdi ne olacak bilmiyorum konuşuyoruz ama sonumuzu bilmiyoruz....çok üzgünüm...
Canım naptın durumun nasıl

Allah yardımcın olsun çok zor biryer Ankara'nın neresi çalışıyormusun ben yardım ederim sana gelde bende yalnız olmayın çok sıkıldım ordan üç aydır ankaradayım alışamadım inşallah sen alışırsın ordan biriylemi evleniyorsun
amiin canım inşallah alışırım. ben bozüyükte üni okudum hiç alışamadım. biraz büyük konuştum galiba kurtuldum diye ama oraya gelin gidiyorum :KK70: Ankara Etimesgutta otrym canım turan

Benim güzel memleketim 😁 büyük şehre alışmış insanlar için genelde zordur. Ama olsun iki adım ötede Eskişehir Bursa var can sıkıntısına oraya gidilebilir ☺

Ben de bozüyüklüyüm ve memleketimi çok severim kızlar neden sevmediniz orayı gerçi yalnızken hiç bi yer sevilmiyor da komşulukları iyidir aslında hangi mahalleler de oturuyosunuz ki

X