Dövme Bileğin içine mi yanına mı?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

hilal1108

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
1.493
10
Merhaba. Pazar günü dövme yaptıracağım bileğime erkek arkadaşımın ismini yazdırıcam. Fakat karar veremedim yandamı daha güzel duruyor yoksa bileğin iç kısmında mı? Bu arada ilk dövmem acısı fazla mı merak ediyorum açıkçası:26: Şimdiden teşekkürler:KK16:

Güncellendi : Dövme stüdyosuna girene kadar bilek içinde ısrarcıydımm ama arkadaşım ve dövme yapan kişiler beni bileğin yanında daha hoş duracağına ikna ettiler veee sonuç ;

Eki Görüntüle 904843

Çoookk beğendimm ben :)

Son düzenleme:
Bileğin yanı daha estetik geliyor bana... Ama erkek arkadaşının ismini yazdırma fikrin hiç estetik gelmiyor :)) Tabi bilek senin, kol senin:KK53:

:KK9::KK9: Estetik gelsin ya hevesimi kırma :) Pişman olmayacağım şeyi yapmam eminim :KK17: Bende iç diye düşünüyordum ama şimdi yana yaptırsam daha hoş durucak diyorum ayy 1 haftam var karar verebilsemmm :18:

Bence vücudunda hicbir yere yazdırma. İleride çok pişman olursun. Eğer kararinda kesinsen
İleride Bişi olursa bu söylediklerim aklinda gelsin:KK34:
Hicbir şeyin garantisi yok.

Yinede kararlıysan
O da yazdırsın
İleride tek basina pişman olma sonra :KK53:

Son düzenleme:
diil sevgılı,kocamın adını bıle yazdırmam..
sevgılısının ısmını yazdırıpta sıldırmeyen görmedim..

kesinlikle iç kısım
bileğin yanı dövmelere hiç ısınamadım
ama şunu düşün
bir buçuk yıllık bir ilişki için bu kadar görünür yerde böyle bir dövme yaptırmaya gerek var mı??
dünyanın ne getireceği belli olmaz,yarın birgün çocuklarına o dövmeyi açıklamakta sorun yaşayabilirsin,hadi eşi de geçtim...
bence madem okan sevgilinin adı,şık bir ok dövmesi yaptırabilirsin...

hımm Bence kendin bi kalemle deneme yap içine ve yanına çizerek :))

Haklısın hayatım deneyeceğim :)

Bence vücudunda hicbir yere yazdırma. İleride çok pişman olursun. Eğer kararinda kesinsen
İleride Bişi olursa bu söylediklerim aklinda gelsin:KK34:
Hicbir şeyin garantisi yok.

Yinede kararlıysan
O da yazdırsın
İleride tek basina pişman olma sonra :KK53:

O benden once yazdırdı yıl dönümümuzde :) onun kalbinjn üzerinde yazıyor bende bilege dedim bakalım :)

kesinlikle iç kısım
bileğin yanı dövmelere hiç ısınamadım
ama şunu düşün
bir buçuk yıllık bir ilişki için bu kadar görünür yerde böyle bir dövme yaptırmaya gerek var mı??
dünyanın ne getireceği belli olmaz,yarın birgün çocuklarına o dövmeyi açıklamakta sorun yaşayabilirsin,hadi eşi de geçtim...
bence madem okan sevgilinin adı,şık bir ok dövmesi yaptırabilirsin...

Haklısın kesinlikle cok erken olduğunu bend3 düşünüyorum hayatın ne getireceği belli olmaz işte suandaaa geri dönemem onada soyledim cok heveslendi sonumuz hayrolsun :) bu arada ic kisma yaptiricam %90 :)

guzel yazı ama yıne aşkoları yanı hayatta değişebilecek kişileri yazdırmamak gerek kocada olsa :) cocuğun adı olabilir nede olsa hayat boyu ewlat senınle dewam ediyor yola :) bende yaptırıcam ya cok ıstıyoee :)

X