Dövme Bilekte dövme

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Jennifer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
3.671
2
kızlar dövme konusunda kararsızlık yaşıyorum bileğimin iç kısmına anlamlı bir söz yada sembol yaptırmak istiyorum sizce neler olabilir?
fikirlerinizi bekliyorum

sonsuzluk sembolüde hoşuma gidiyor..
resimdeki yerin biraz daha üst kısmına düşünüyorum
ama hala kararsızım

Bence güzel ama iyi düşün bi süre sonra görmekten sıkılmayacagın bişey olsun.Bende sag bilegimin altına yaptırmıştım nişanlimın ve benim baş harflerimizi,hiç acımıyo ve güzel duruyo.

Bence güzel ama iyi düşün bi süre sonra görmekten sıkılmayacagın bişey olsun.Bende sag bilegimin altına yaptırmıştım nişanlimın ve benim baş harflerimizi,hiç acımıyo ve güzel duruyo.

evet canım bende sıkılmamak için içime sinen bi model olsun istiyorum şuanda tek hoşuma giden bu
doğum tarihide düşündüm ancak roma rakamlarında bilekte çok hoş durmucağını düşündüm..
anlamlı bir kelime sözde içime sinerse yaptırmayı düşünüyorum bunun için fikilerinizi esirgemeyin kızlarr:KK16:

ben cumartesi günü kızımın ismini yazdırdım dövmeci bileğimin dış kısmına yazdı ve artık bileğin içine ve kenarlara yapılan şeyler demode oldu dedi gören herkes çok beğeniyo bileklik gibi duruyo

benmde el ve ayak bileklerimde var dövmelerim.yıllar oldu yaptıralı,çokda seviyorum hala:KK16: son dönemde herkes bileğe yöneldi demode oldu gerçekten ama isteyen istediği yere yaptırr kimenee:21:

bende bileğe küçük bir kum saati yaptırmak istiyorum çünkü ben çok sabırsız bir insanım ve bazı şeyler için zaman geçmessi gerektiğini baktığımda bana hatırlatacak bir şey olmalı...

demode deniyor ama ben en çok bileğe yapılan minik dövmeleri seviyorum.
ben hasta siempre yazdıracağım, tersten de olabilir. sonsuza kadar demek.

X