Bilenler yorum yapsın lütfen :(

gamzebyrkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2016
23
8
27
Merhaba ben beyaz tenliyim ve kendimi bildim bileli hassas ve kızarık kuru bir cilde sahibim güneşten cok etkileniyorum ozellikle neyse iki gün önce cildim çok kizardi ve daha da kurudu kaşıntıda vardi ama dedigim gibi cildim kuru oldugu icin normalde de oluyordu yani ekstra bi kasinti olmadi nemlendirici surerek yatistirmaya calistim gecti sabah yine biraz kizarmisti doktora gittim çok kurudu pul pul dokülmeye basladi bana egzama oldugunu söyledi kortizonlu krem ve igne ver bir de iki tane alerji hapı igneyi kullanmak istemedim kremi ve haplari aldim ama kortizonlu krem cildi inceltiyormus onuda kullanmayacagim. Demek istedigim yuzumdeki kizariklik hep olan birsey sadece biraz fazla kurudur ve nasil egzama oldu anlamadim nemlendirdikce kizarikligi geciyor ama yinede korkuyorum baska bi yerde olsa uzulmem bu kadar ama yüz sonuçta neler yapilabilir boyle olupta düzelen var mı mesela gunes kremi kullanmaya nemlendirmeye vs herseye daha cok dikkat etsem gecer mi ? Saclarimda da var ama onu o kadar onemsemiyorum acikcasi yuzum beni cok endiselendiriyor

Birde yememem gerekenlerin listesini verdi. Vee yuzdeki egzamada da yaralar cikiyor mu? Lütfen yorum yapin 21 yasindayim ve cildimin boyle olmasini istemiyorum :KK43:

X