bilginize ihtiyacim var

azra53

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
1.908
562
Mrb hanimlar bu gun netde dolasirken telime google de bir uyari gibi birsey geldi antivirus programi siminize zarar gelecek yaziyordu bende onayladim yani once sifre filan geldi hattim faturali msj geldi sonrasinda odemeniz alinmistir diye cok kotu oldum bilmeden yaptim bilgisi olan varmi faturam yuklu gelirmi buna ayiracak butcemde yok cok uzgunum moralim cok bozuk arkadaslar

Öyle bilmediğiniz her şeyi onaylamayın.

Turkcell hesabım uygulamasından güncel faturanızı öğrenebilirsiniz.

Arayıp abonelik olmuş mu olmamış mı öğren bi canım iptal ettirmek öyle birşey varsa bir kere yan yanacaksan da..

Internette dolaşıyor bayadir ; " Bilmem kaç tane virüs yakalandı " diye.

Internet tehlikeli bir yer. Tıklamadan önce on defa düşünmek gerekiyor.
Müşteri hizmetlerini aramalisiniz.

Ne şifresi istedi ?

Ne şifresi istedi ?
Telime msj geldi orda yazan sifreyi

Ne şifresi istedi ?
Ya ben gördüm ama hatırlayamıyorum, virüs bulundu değil, başka birşey için numaranızı yazın diyordu sanki, Konuyu okuduğumdan beri düşünüyorum hatırlayamadım :)

Geçmiş olsun, maalesef dolandirilmissiniz.

Dikkatli olmakta fayda var, artik o kadar kolay ki boyle suclar.

Biz turkler ozellikle cok müsaitiz kanmaya. Tez canliyiz biraz. Okumadan etmeden anlamadan tamama basip geciyoruz.

Burada bile reklamı çıkıyor
20170302_231333.png

Hangi hattı kullanıyosan onun müşteri hizmetlerini ara işlem gerçekleşmişmi sor güncel faturanıda öğrenebiliyorsun

Bir saat kadar önce yanlışlıkla bende tıklamışım onu, geçmişe gelip köşedeki çaprazdan kapadım.İki kere telefonu yeniden başlatmak zorunda kaldım.Bir haftadır bu siteye özel telefonumun ekranı reklamla dolu.Şuan bile o virüs temizleme reklamı var harf şablonunun üzerinde.Servisi arayıp bilgi alın bence.Umarım faturanıza yansımaz.

Arkaslar bilgiler icin sagolun malesefki dolandirilmisim Ben yandim siz yanmayin tanidiklarinizi uyarin derim moralim alt ust oldu of offff faturam ikiye katlanmis

Ozaman site yöneticilerini uyaralım çünkü sadece bu sitede var bu reklam .Kimbilir kaç kişinin canını yaktı pislikler. Geçmiş olsun.

Ayy kacgundur bendede aynisi cikiyo.
Aksam da bataryanizda çok hayati vuris tesbit edildi falan sukadar saniyede yukleyin.diye
Ücretsiz virus temizleme programi yukledim bende.

X