Bilinmiyor😞

Sultan Gezer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2019
760
499
Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta hamile olduğunu öğrendim yani
İdarim de positif çıkdı.
Ultrason bakılırsa 5 haftalık ama doktor herşeye hazırlıklı ol olması gereken büyüklükse değil belkide 4 haftalık şuan 5 değil diyor moralimi çok bozdu.
Sizce bu ultrason naısl boş gebelik mi?😞morelim çok bozuldu
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim 🌸

Eklentiler

• 004FC402-CDE5-4717-8A01-291508FE8A67.jpeg
    004FC402-CDE5-4717-8A01-291508FE8A67.jpeg
    88,1 KB · Görüntüleme: 35
Canım lutfen stres yapma benimde kesem kucucuktu dedim bebiş var mı icerde yok bos gebelik mi saglikli mi derken bi baktim kendimi strese sokuyorum lutfen dua et insallah saglicakla ilerleyecek. Güzel seyler dusun 🤲🤲 cunku gebelik boyunca bu dusunceler hep olacak

Sabırlı ol canım... Başka doktora da gidebilirsin. Tek bir doktorla kalma bence... 1 haftada daha bekleyip tekrar kontrole gitsen daha iyi olmaz mı ?

Canım lutfen stres yapma benimde kesem kucucuktu dedim bebiş var mı icerde yok bos gebelik mi saglikli mi derken bi baktim kendimi strese sokuyorum lutfen dua et insallah saglicakla ilerleyecek. Güzel seyler dusun 🤲🤲 cunku gebelik boyunca bu dusunceler hep olacak
Çok teşekkür ederim ♥️ Peki oluşdu mu gebelik? Nasıl ilerledi doktor ne dedi sana ?

Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta hamile olduğunu öğrendim yani
İdarim de positif çıkdı.
Ultrason bakılırsa 5 haftalık ama doktor herşeye hazırlıklı ol olması gereken büyüklükse değil belkide 4 haftalık şuan 5 değil diyor moralimi çok bozdu.
Sizce bu ultrason naısl boş gebelik mi?😞morelim çok bozuldu
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim 🌸
Boş gebelik,sağlıksız gebelik demek için cok erken.
Dotkorunuzu değiştirin lütfen

Ben 5 haftalık farkettiğimde hamile olduğumu ultrasonda sadece rahmimin kalınlaştığı görülmüştü ortada kese falan yoktu şimdi kucağımda iyi düşün iyi olsun

Bolca beslen dinlen ve dua et . Hepimize ayni seyleri diyorlar . Hatta kalp atisi duymadan hamile bile saymıyorlar bazen o yuzden
Evet kuzum hic korktugum gibi olmadı vesvese yapmışım boşuna 🤲 bebiş suan 22 haftalık
Çok sevindim🤩 sağlıcakla gelsin bebişin🧿🙏🌸 inşallah benimde öyle olur 🙏
Keşke dinlenebilsem ev taşıma düğün kına sonra uçakla memlekete gitmek hepsi üst üste 😫

X