Biliyorum kötü bir şey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok zaten yapabilecek biri değilim,kendimden eminim,biraz yazmak istedim sadece, sohbet edebileceğim pek kimse yok çevremde,yoksa ne yapmam yapmamam gerektiğini biliyorum hak veriyorum yorumlara
Yorumlara hak veriyorsun ama çokta güzel can acıtmaya çalışıyorsun üzüldüm gerçekten hani ya aldatılıp boşanan biri olsaydım çok kırıcı bel altıydı diğer yorumun..

Aldatilip boşandıniz diye tepkilisiniz haklısınız evet,burada konu sahibi böyle şeylere sebep olmayacak 😊
Bu konuya tepki göstermek için aldatılmaya gerek var mı? Bu akşam çocuğunu taciz eden bir babanın konusu açıldı. Ona da tepki göstermek, kınamak için yaşamamız mı lazım? Yanlış kimin başına gelirse gelsin yanlıştır. Bence aldatmak, kadın erkek kim yaparsa yapsın hırsızlıktan daha kötü bir şeydir.
Dini inancı olan birisiniz profile bakılırsa ama kınadığını yaşamadan ölmezsin sözüne gülüyorsunuz
Ben ateistim, dini yorum yazmak da forumda suç ama madem inançlı birisiniz. Harama bakan erkek ve kadınlar ilgili ayetlerden de haberiniz vardır sanırım.

Ben sizi nezaman sürekli alıntıladım ben şok 😅

Ah be güzelim en son senin için yazdığım yoruma bak senin bana dediğine bak hro boşluktan yoksa sen bu lafları edecek insanmısın canım 😏😅
Ne alakası var son yorumunla, kınamadigini yaşamazsın size de mi klişe geliyor onu anlamadım?

Polemiiikk polleemmiiik seküritiiiii
polis-hareketli-resim-0023.gif

Hayaller kurmuyorum,neyse anlatamadım bir türlü

@Kazen Mune Mune konumu kapatır misiniz rica etsem

Talebiniz üzerine konunuz yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X