Biliyorum kötü bir şey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar eğlenmeye yer arıyorsunuz galiba ben evli erkekle yazısı dedim burasi kınama platformu deil dedim sinirleniz bozuk saldıracak yer arıyorsunuz beğenmiyorsaniz cvp yazmayın dertleşiyor yaptığının kotu birsey olduğu der susarsınız

Kesinlikle çok haklısınız birebir aynı şeyleri düşündüğüm için konuşacaklarim da bunlar zaten.Evet bir kadina zaten kıyamam
Başka kadını Değil kendinizi düşünün.. aldatılan kadina "yazık" denmez mesela,kocasına ve onunla birlikte olan kadina denir herşey.. yani başkasına kıyamam diye düşünmek yerine,kendime bu ığrençligi yakıştıramam demeniz gerekir.
Ayırca adamın açıldığında vereceğiniz cevap yeriye tavırlarınızla cevap verip açılmasına engel olmak daha mantıklı.. ne yani açılınca "ama evlisin" mi diceksiniz..

E o zaman silin engelleyin. Reel hayatta yüz yüze bakma zorunluluğu yoksa ne muhabbeti o zaman?
Tüm tantana sanal olay için miydi?
Ayrıca anlattığım arkadaşlarım sanal siteler önerdi demiştiniz şimdi bu da sanala döndü. Hangisi doğru? Biraz çevir kazı durumu oldu salak değil buradakilerde
Facede ama eski biri burada ifşa etmek istemiyorum olayla ilgilenseniz kişiyle değil de artik

Yok gerçekten kararlıyım,böyle bir şeyin içinde olmak asla istemem,tamamlayıcı biri olamam,ilişkim olacaksa da bir kere özgür olmam lazim saklı gizli değil

E ozaman düşünmeyin bile herifin umrunda bile değilsin zaten afedersin girecek delik arıyor, şuan bile açılmamasının nedeni Ya eşiyle seks yapması ya da yeni delik arayışı, böyle bir abazan için 14 sayfadır yorum yapıyoruz kavga ediyoruz yazık bize artık düşünme bile ya,

‘evliye gönül verme eve gider unutur ‘ unuttu bile sabah yine hatırlar ya da eşini çocuğunu uyutunca yazarsa yazar, ne gerek var bu herifi düşünmeye fln boş işler

Arkadaşlar eğlenmeye yer arıyorsunuz galiba ben evli erkekle yazısı dedim burasi kınama platformu deil dedim sinirleniz bozuk saldıracak yer arıyorsunuz beğenmiyorsaniz cvp yazmayın dertleşiyor yaptığının kotu birsey olduğu der susarsınız
Mune Mune ve Kazen Kazen sence polemiği kimin başlattığını fark etmeyecek mi sanıyorsun sen hariç herkes fikrini beyan etti, gereksizce avukatlığa soyunan ve her üyeye konu sahibi adına cevap vermeye kalkışan sensin..

Öğrencinizin babası o zaman.
İyice sıkıntılı.
Neden mesajlaşıyorsunuz veliyle.
Bakın bu size fena patlar.
Aklınızı toplayın başınıza
Yok artık 😂 Tobeler olsun diyorum sadece

Facede ama eski biri burada ifşa etmek istemiyorum olayla ilgilenseniz kişiyle değil de artik
Olayın neyiyle ilgileneceğim. 40 yaşından sonra itibarını bir evli adam için yok etmeyi göze alan bir kadın. İlgi açlığı yaşadığı için yaşıyor bunu. Bu klasik hikayede yanan da hep o kadın olur. Kendi seçimi

Bende diyorum ki bu kadar olanlar hakkında farkındalığınız varken nasıl gelişti bunca şey?
Bütün söylenen değer yargılarını evet doğru biliyorum diye karşılıyorsunuz kandırmayalım bunun böyle olmasına siz izin verdiniz ve yine bitirecek olan da sizsiniz.
Sanki olaylar oluyor da üçüncü kişi gibi bir köşe de şaşkın izliyormuş gibi davranmayı bırakın..
Bazen insan kendine sasiramaz mi kizamaz mi belki birini kinadim onu yaşıyorum ama dönüyorum,olamaz mı

Akli dengeyi kaybedince insanlar arası erkek kadın ayrımını yapıp hoşlanma duygusu yaşayacak kadar beyin kalmıyor diye bilinir ama yine de siz bilirsiniz..

Not: bu bir kınama değil beddua etmeyiniz 😅
Beddua niye edeyim tanımıyorum
Mune Mune ve Kazen Kazen sence polemiği kimin başlattığını fark etmeyecek mi sanıyorsun sen hariç herkes fikrini beyan etti, gereksizce avukatlığa soyunan ve her üyeye konu sahibi adına cevap vermeye kalkışan sensin..
Ben insanlar dogru düzgün fikir beyan etmek yerine neden saldırır anlamiyorum neden beni durmadan alintiliyorsun amac ne? Polemiği ben mi başlattım saldıranlar mi? Sen mi ?
Beni kimse alintilamasin

23 Aralık 2022 konunuzdan

Oğlunuzun babasının yılbaşını başka biriyle geçirip geçirmediğini bilmiyorsunuz. Ortamda bir kadın olmasa da 4 yaşında bir çocuğun bulunabileceği bir ortam yokmuş demek ki.

Açtığınız konuda kendinizi haklı çıkarmak için, ayrılık aşamasındaki eşinizin boş durmadığını, dün geceyi biriyle geçirdiğini iddia ediyorsunuz.

Diyelim ki adam hakikaten birisiyleydi. Bu sizin davranışınıza bahane mi ?

Eşinizle ilgili çocuk sahibi olmadan önce forumda konu açmışsınız; insanlar sizi uyarmış, çocuk yapmayın demiş. Yanıtlarınızı önceki konunuzda @Margaret Hamilton paylaşmıştı. Üyeye verdiğiniz yanıt ve eski mesajlarınız:

25 Aralık 2022

17 Ağustos 2017
Çünkü onu tanıyorum,arkadaşı yok,evden çıkmaz,evdeyse ve çocuğu almıyorsa birisi vardır bu net

Dini inancı olan birisiniz profile bakılırsa ama kınadığını yaşamadan ölmezsin sözüne gülüyorsunuz
Çünkü seçimler ile kader arasındaki ayrımı biliyoruz. Yapıp yapıp bu sözün ardına saklananlardan da gına geldi.

Bazen insan kendine sasiramaz mi kizamaz mi belki birini kinadim onu yaşıyorum ama dönüyorum,olamaz mı
Valla şaşırıyorum bu halinize yani aklı başında bir çok yorumunuza denk geldim burda üye olmadan önce de olduktan sonra da hani nasıl desem bana boşanma sürecinde destek olan yorumlar içindeydi.

Kendinize bunu yapmayın böyle diyorum yapan sizsiniz çünkü..

Umarım dediğinizi yapar ve bu iğrenç durumdan kurtulursunuz bir dahakine de sizi heyecanlandıran konuşmalar yaşarken oğlunuzu gözünüzün önüne alın ve boşluğa düşmeyip frenleyin kendinizi..

İnsanın iradesi dışında gelişen şeyler için tamam kabul edeceğim. Ama evli adamlardan uzak duramayacak kadar kınanacak şey nasıl başa geliyor, başa gelmesi için benim üzerinde söz sahibi olmamam gerekmez mi acaba. Her bu söz söylendiğinde düşünürüm 🤔 Siz açıklar mısınız litfeeen K Kavimlergocu
Ben kinadim mesela birilerini

Bir kişiden aldığım hasarın telafisini yapacak birini istiyorum belkide.Birisi beni aşağılayip kovarken bir diğeri saygıyla yaklaşıyor, belkide bu çekti ya da belki sadece üstüme alınıp ukalalik ediyorum,alay ederken incittiklerini anlamıyor bazıları

Bakin zaten kötü tecrübeniz olmus. Bundan sonra neyi isteyip istemeyeceginizi daha iyi bilmeniz lazim. Mesela: Nazik olacak, fikirlerime deger verecek, uckuru elinde ortada gezmeyecek vs. Daha secici olun. Bekarken herkes secim yapmaya özgür. Kendinizi daha yeterli kadar koruyamadiginizi düsünüyorum. Kandirmak veya kullanmaya calisacak o kadar insan ortalikta dolaniyorken ilk kendinize odaklanip iyilesin

Çünkü onu tanıyorum,arkadaşı yok,evden çıkmaz,evdeyse ve çocuğu almıyorsa birisi vardır bu net

Olsa ne ? 3 kadın bulmuş 6 da bulur, arayan her türlü bulur, bunlara takılmayın, bizim iş yerinde biri var 6 kez evlenmiş parlak montlarla geliyor işe 🤢 saçlarını boyatıyor 7. Yi arıyormuş. Bulmaktan kolay ne var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X