Bim'deki ürünler hakkında..

Canım bulaşık makinesi koku gidericisinden memnun kalırsan söyle bende almak istiyorum kararsızım bazısı çok yoğun kokuyor, ben bulaşık makinesi temizleyicisi başka bir markanın kullandım hatta pahalı da bişeydi hiç memnun kalmadım deterjan bölümüne sirke koyup boş olarak çalıştırıyorum süper temiz oluyor makinem parlıyor resmen tavsiye ederim

ben kullanıyorum koku gidericiyi.hmm fazla yoğun bence yada bana mı öyle geliyor acaba..
makinenin kapağın açtığımda bile mutfak o kokudan kokuyor.
elbette kötü kokmasından iyidir güzel kokuyor ama bazen tabaklarda falan hissediyorum o kokuyu
.

bende bugün bimden müzikli ışıklı hacıyatmaz aldımm..çok güzel bebekler için ideal

fiyatı da çok uygun piyasada 25 lira bimde 10 liraydıı

eşim akşam gelirken o çikolata ve kurabiyelerden almış..çayla yedim çok güzellerdi ama uzun süredir öyle ağır bişey yememiştim,tatlı ve yağlı şeyler çok midem bulandı çıkardım:78:
ama midemin hassaslığından yoksa çok güzeller:KK34:

Kızlar Bende Bimden 2 nevresm takımı aldım yeri gayet güzel ölmüycek bişi yıka yıka kullan bim desto bulaşık deterjanıda harika ha bide bulaşık makinesi için toz la tablet arasında hç bir fark yok onca zaman boşa para tablete para vermişim onu farkettim müzikli hacı yatmazada oğlum bayıldı çok cici bişey ayyy şu promosyandan gelen kaanlar formolive kırma yeşil zeytin mutlaka alın bayılcaksınız çok süper bişey bayıldım ben fiyatıda çok uygundu zeytini çerez die atıyoruz ağzıma o derece düşünün :KK1:

ben bu haftaki çift kişik nevresim takımını hiç begenmedim.orda aldım ama eve geldim açtım renk seçimi berbat alaca bulaca.kumaş naylaon yüzde yüz .tavsiye etmem geri iade edecegim.peluş köpek aldım kızıma o çok güzeldi ve uygun.bizim burdaki bimlerde saat 10 a kadar hiççççççççç birrrrrrr şey kalmıyor.cuma günü nasıl yagmur yagıyordu saat 9.30 da gittik sadece bu iki şey kalmıştı.vayyyyyyyyyyy bu ne işşş

bende cuma günü nevresim almak için gittim bime ama renklerini birde naylon gibi gördüm beğenmedim almadım bende

ben en çok microfiber temizlik bezlerinden alıyorum...hem mutfak,hem de ev temizliği için,gayet memnunum.
tek sorun lekelerini çıkaramıyorum,mutfakta kullandıklarımı çamaşır suyuna yatırıyorum,her yöntemi deniyorum ama kara kara kirler kalıyor.ben de atıp yenisini alıyorum,ucuz nasıl olsa:KK64:

Canım bimin sıvı leke çıkarıcısını tavsiye ederim haftasonu lekeli microfiber bezin üzerine döküp makineye attım bez yeni alınmış gibi çıktı makineden

bende bim in ürünlerinin bazılarını beğeniyorum
şimdi sizlere bir sorum var arkadaslar bim in bulaşık makinesi deterjanı nasıl tablet olanı
aranızda kullanan varsa yorumlarınızı öğrenebilirmiyim:KK71:

şu buşalık mak için koku gidericiden daha önce bir çok kez aldım.farklı markalarıda aldım bu sefer yeni çıkanını aldım bimden tipi değişmiş..hiç kokmadı günlerce yıkadım deli oldum artık neden kokmuyor diye
en ufak koku yok
meğer arkasına aliminyum folyo gibi bişeyle kaplamışlar ilk defa görüyorum önceden yoktu kullandığım hiç birinde
onu farkettim çıkarttım şimdi mis gibi kokuyor:KK76:

şu buşalık mak için koku gidericiden daha önce bir çok kez aldım.farklı markalarıda aldım bu sefer yeni çıkanını aldım bimden tipi değişmiş..hiç kokmadı günlerce yıkadım deli oldum artık neden kokmuyor diye
en ufak koku yok
meğer arkasına aliminyum folyo gibi bişeyle kaplamışlar ilk defa görüyorum önceden yoktu kullandığım hiç birinde
onu farkettim çıkarttım şimdi mis gibi kokuyor:KK76:

bende aldım ondan ya ince bişey değilmi ama hiç kokmuypor şimdi yazını okuyunca baktım folyo falanda yok bnmkinde daha önce calgonun kullanmıştım tekrar öyle almayı düşünüyorum

bak ya vardır uç tarafından açılıyor etiketler gibi..hiç dikkatimi çekmemişti şimdi mis gibi kokuyor
önüde arkasıda şeffaf olmalı.seninki şeffafmı.jeller 2 taraftanda görülmeli yani.

bak ya vardır uç tarafından açılıyor etiketler gibi..hiç dikkatimi çekmemişti şimdi mis gibi kokuyor
önüde arkasıda şeffaf olmalı.seninki şeffafmı.jeller 2 taraftanda görülmeli yani.

evet şeffaf böle dandik bişy gibi duruyor valla baktım kenarlarına yok ya bıcakla bilke denedim yok ayrılmıyor yani öyle duruyor 1 aydır falan kullanıyorum eksilmedi, hiç zaten var bi numarası belli

X